Řazení produktů
Výpis produktů
Mixit Křupavé ovoce do kapsy - Jahoda 13 g
39 Kč
/ ks
Měrná cena:
300 Kč / 100 g
skladem
Mixit Křupavé ovoce do kapsy - Křupavý banán, jahoda, borůvka
55 Kč
/ ks
Skladem
Mixit Křupavý kozí sýr 80 g
169 Kč
/ ks
skladem
Mixit malé křupavé ovoce 70 g
149 Kč
/ ks
Měrná cena:
212,86 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Malina - Křupavé ovoce 70g
Také s radostí otrháváte náhodný malinový keř abyste zjistili, že to nevyjde ani na pěknou hrst? Tak teď máte možnost se nabažit dosyta!
189 Kč
/ ks
Měrná cena:
270 Kč / 100 g
skladem
Mixit Minutová kaše - Protein a čokoláda 320 g
149 Kč
/ ks
Měrná cena:
46,56 Kč / 100 g
Skladem
Mixit mix do lavic 370 g
155 Kč
/ ks
Měrná cena:
41,89 Kč / 100 g
Vyprodáno
Mixit Mix oříšků a ovoce do kapsy
47 Kč
/ ks
Měrná cena:
58,75 Kč / 100 g
skladem
Mixit mix preclíků v čokoládě 250 g
179 Kč
/ ks
Měrná cena:
119,33 Kč / 100 g
skladem
Mixit Müsli classic - Čokoládový mix bez lepku 430 g
155 Kč
/ ks
Měrná cena:
36,05 Kč / 100 g
skladem
Mixit Müsli classic - Hravý mix 300 g
119 Kč
/ ks
Měrná cena:
39,67 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Müsli samuraje
180 Kč
/ ks
Skladem
Mixit müsli to pravé ořechové 400 g
169 Kč
/ ks
Měrná cena:
42,25 Kč / 100 g
skladem
Mixit Müsli zdravě I: Zažívání a metabolismus (VO)
149 Kč
/ ks
Skladem
Mixit Nebuď kokos v karamelu a kakau
99 Kč
/ ks
Skladem
Mixit ořechy z udírny 170 g
169 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,41 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Oříšky z pece - Kampotský pepř a med
189 Kč
/ ks
skladem
Mixit oříšky z pece - med a chilli 140 g
139 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,29 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Oříšky z pece - sezam a růžová sůl 150 g
159 Kč
/ ks
Měrná cena:
106 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Oříšky z pece - Uzená paprika 150 g
159 Kč
/ ks
Měrná cena:
66,25 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Oříšky z pece – Garam Mlsala koření
139 Kč
/ ks
Skladem
Mixit Oříšky z pece samuraje Jirky BJP Procházky - Power crunch 140 g
159 Kč
/ ks
Měrná cena:
113,57 Kč / 100 g
Skladem
Mixit ovocné müsli bez lepku 290 g
149 Kč
/ ks
Měrná cena:
51,38 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Passion Fruit Bomb
159 Kč
/ ks
skladem
Mixit Proteinová granola z pece - Javorový sirup a pekany
229 Kč
/ ks
Skladem
Mixit Proteinová granola z pece - Toffee & kešu
229 Kč
/ ks
Skladem
Mixit Proteinové müsli Adama Ondry s čokoládou
220 Kč
/ ks
skladem
Mixit Proteinové müsli Adama Ondry s čokoládou do kapsy 60 g
45 Kč
/ ks
skladem
Mixit pytlík plný ořechů 80 g
65 Kč
/ ks
Měrná cena:
40,63 Kč / 100 g
skladem
Mixit Skleněná dóza
229 Kč
/ ks
Skladem
Mixit Tubus plný ořechu - 400 g
219 Kč
/ ks
Měrná cena:
54,75 Kč / 100 g
Skladem
VÁNOČNÍ LIMITOVANÁ EDICE
Mixit Vánoční ořechy z pece
155 Kč
/ ks
Měrná cena:
124 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné
Mixit Veli-koko-noční nadělení 300 g
189 Kč
/ ks
Skladem
Mixit Zamilovaná granola z pece
155 Kč
/ ks
Skladem
Mixitea - Boss Rooibos a Brusinka 100 g
179 Kč
/ ks
skladem
Mixitella - Pistáciová 220 g
209 Kč
/ ks
Skladem
Mixitella Premium - Lískový oříšek z Piemontu s fondánem
179 Kč
/ ks
Skladem
Mixitky BEZ LEPKU - Třešeň + Mandle
29 Kč
/ ks
skladem
Müsli srdíčka s čokoládou a kokosem 50 g
14 Kč
/ ks
skladem
Müsli srdíčka s jablky 50 g
14 Kč
/ ks
skladem






















