Řazení produktů
Výpis produktů
Megafyt MIX 4 druhů ovocných dětských čajů 20x2g
75 Kč
/ ks
Měrná cena:
3,75 Kč / 1 ks
skladem
Megafyt Rakytník s černým bezem a lípou 20x1.5g
55 Kč
/ ks
Měrná cena:
2,75 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Megafyt Relax a meditace 20x1.75g
69 Kč
/ ks
Skladem
Megafyt Zázvor s medem & citrónem
65 Kč
/ ks
Skladem
Mentos Mini Fruit bonbóny 10,5 g
Dražé se žvýkací náplní, s ovocnou příchutí.
7,50 Kč
/ ks
Vyprodáno
Mikulášské nadělení do kapsy 80 g
52 Kč
/ ks
Skladem
Mini müsli tyčinky s oříšky bez lepku 70 g
19,90 Kč
/ ks
Skladem
Mixit 2go - Termoska s čajovým sítkem 420 ml (mintová)
319 Kč
/ ks
Skladem
VÁNOČNÍ LIMITOVANÁ EDICE
Mixit Andělské nadělení do kapsy 80 g
40 Kč
/ ks
Měrná cena:
50 Kč / 100 g
skladem
Mixit Banán Jahoda - Křupavé ovoce 80 g
155 Kč
/ ks
Měrná cena:
193,75 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Bio Kombucha - Winter Spice
60 Kč
/ ks
skladem
Mixit BIO Matcha Chai Coconut Latte
44 Kč
/ ks
Skladem
Mixit Bobule v rejži 380 g
179 Kč
/ ks
Měrná cena:
47,11 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Cereálie Peep Peep - Kakao 280 g
129 Kč
/ ks
Měrná cena:
46,07 Kč / 100 g
skladem
Mixit Cereálie Peep Peep - Vanilka 280 g
119 Kč
/ ks
Měrná cena:
42,50 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Creamy Oats - Minutové ovesné vločky 750 g
75 Kč
/ ks
Měrná cena:
9,38 Kč / 100 g
Skladem
VÁNOČNÍ LIMITOVANÁ EDICE
Mixit Crème boule - Cinnamon chocolate 30 g
24 Kč
/ ks
Měrná cena:
24 Kč / 1 ks
skladem
Mixit Crème boule - Double chocolate 30 g
24 Kč
/ ks
Měrná cena:
24 Kč / 1 ks
Skladem
Mixit Crème boule - Love Berry 30 g
25 Kč
/ ks
Měrná cena:
25 Kč / 1 ks
skladem
Mixit Crème boule - Strawberry caramel 30 g
24 Kč
/ ks
Měrná cena:
80 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Crème boule - Vanilla Date 30 g
23 Kč
/ ks
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Skladem
Mixit Crunchy mix - Sýr, crunchy corn a oříšky s lanýžem
239 Kč
/ ks
skladem
Mixit Crunchy mix - Sýr, oříšky a preclíky s medem a chilli
189 Kč
/ ks
skladem
Mixit Cvičme v rytme 500 g
179 Kč
/ ks
Měrná cena:
35,80 Kč / 100 g
skladem
Mixit Čekankový sirup 700 g
199 Kč
/ ks
skladem
Mixit Čokoládová kaše s pekany 520 g
189 Kč
/ ks
Měrná cena:
36,35 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Čokoládová kaše s pekany do kapsy
39 Kč
/ ks
Měrná cena:
7,50 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Čokoládové nadělení 450 g
259 Kč
/ ks
Měrná cena:
57,56 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné
Mixit Granola z pece – Kokos a hořká čokoláda
189 Kč
/ ks
Skladem
Mixit Jahodový mix 470
199 Kč
/ ks
Skladem
Mixit Kaše samuraje
220 Kč
/ ks
Skladem
Mixit Kokosová kaše s bílou čokoládou do kapsy 50 g
39 Kč
/ ks
Měrná cena:
78 Kč / 100 g
Skladem
Mixit kokosové chipsy - kakao 60 g
39 Kč
/ ks
Měrná cena:
65 Kč / 100 g
skladem
Mixit kolekce - Dárkový box plný dobrot
450 Kč
/ ks
Vyprodáno
Mixit Křehké sušenky v čokoládě do kapsy 80 g
69 Kč
/ ks
Měrná cena:
86,25 Kč / 100 g
Skladem
Mixit křupavá jahoda - menší balení 50 g
133 Kč
/ ks
Měrná cena:
266 Kč / 100 g
skladem
Mixit Křupavé banánky a jahody v čokoládě 150 g
159 Kč
/ ks
Měrná cena:
88,33 Kč / 100 g
skladem
Mixit křupavé ovoce a ořechy v čokoládě 180 g
179 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,44 Kč / 100 g
Skladem
Mixit křupavé ovoce do kapsy - Banán + Jahoda 23 g
49 Kč
/ ks
Měrná cena:
213,04 Kč / 100 g
Skladem






















