Řazení produktů
Výpis produktů
Jack N' Jill přírodní zubní pasta JAHODA
139 Kč
/ ks
Momentálně nedostupné
Jack N' Jill přírodní zubní pasta BORŮVKA
139 Kč
/ ks
Skladem
Jack N' Jill dětské vlhčené ubrousky na zuby a dásně 25 ks
119 Kč
/ ks
Vyprodáno
Jack N´ Jill Gel na prořezávající se zoubky 15 g
179 Kč
/ ks
Vyprodáno
Elmex Kids 0-6 let dětská zubní pasta 50 ml
Dopřejte vašemu dítku kvalitní zubní péči již od útlého věku. Dětská pasta s obsahem aminfluoridu zajistí vše potřebné. Právě unikátní aminfluorid nabídne trojí ochranný účinek. Na sklovině vytváří ochrannou vrstvu fluoridu vápenatého,...
85 Kč
/ ks
Skladem
Aloclair gel na prořezávání zoubků 10 ml
179 Kč
/ ks
skladem
Beruška červená - držák na kartáčky
139 Kč
/ ks
Skladem
Beruška modrá - držák na kartáčky
169 Kč
/ ks
Momentálně nedostupné
Beruška zelená - držák na kartáčky
169 Kč
/ ks
Momentálně nedostupné
Beruška žlutá - držák na kartáčky
169 Kč
/ ks
Skladem
BioRepair Kids Banana 0-6 dětská zubní pasta 50 ml
99 Kč
/ ks
skladem
Curaprox Kids Mint dětská zubní pasta 60 ml
139 Kč
/ ks
skladem
Elmex Anti-Caries Professional Junior dětská zubní pasta 75 ml
99 Kč
/ ks
Skladem
Elmex Junior 6–12 let zubní pasta 2x75 ml
155 Kč
/ ks
Skladem
Elmex sensitive zubní pasta pro citlivé zuby 75 ml
99 Kč
/ ks
Skladem
Hello Coco bělicí pásky 28 ks
650 Kč
/ ks
Vyprodáno
Herbadent Mimi bylinkový gel při prořezávání zoubků 25 g
199 Kč
/ ks
skladem
Herbadent roztok z bylin 25 ml
179 Kč
/ ks
Skladem
Jack N´Jill náhradní hlavice na elektrický zubní kartáček BUZZY BRUSH 2 ks
659 Kč
/ ks
Skladem
Jack N´Jill Náhradní hlavice na Tickle Tooth / 2 ks
199 Kč
/ ks
skladem
Jack N´Jill Sonický zubní kartáček Tickle Tooth 0–6 let
429 Kč
/ ks
Vyprodáno
Jack N' Jill BIO zubní kartáček KOALA
99 Kč
/ ks
Vyprodáno
Jack N' Jill BIO zubní kartáček ZAJÍČEK
99 Kč
/ ks
Momentálně nedostupné
JACK N' JILL Fairy Floss Zubní nit s rukojetí pro děti 30 ks
119 Kč
/ ks
Měrná cena:
3,97 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Jack N' Jill přírodní zubní pasta BUBBLEGUM 50 g
159 Kč
/ ks
Měrná cena:
318 Kč / 100 g
Vyprodáno
Jack N' Jill SET - pasta BEZ PŘÍCHUTĚ + kartáček na prst + pouzdro
189 Kč
/ ks
Skladem
Jack N' Jill SET - pasta JAHODA + kartáček ZAJÍČEK
199 Kč
/ ks
Vyprodáno
Jack N' Jill SET - pasta MALINA + kartáček KOALA
199 Kč
/ ks
Vyprodáno
JACK N' JILL Zubní nit s párátkem NFco. Friendly Flossers s přírodní mátovou příchutí 45 ks
125 Kč
/ ks
Měrná cena:
2,78 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Krabička na mléčné zuby
25 Kč
/ ks
Skladem
Listerine Smart Rinse Berry ústní voda pro děti 250 ml
89 Kč
/ ks
Vyprodáno
Medvídek fialový - držák s kelímkem na kartáčky
179 Kč
/ ks
Skladem
Medvídek hnědý - držák s kelímkem na kartáčky
199 Kč
/ ks
Vyprodáno
Medvídek modrý - držák s kelímkem na kartáčky
179 Kč
/ ks
Vyprodáno
Mr. White Spiderman dětská dentální cestovní sada
119 Kč
/ ks
skladem
Mr.White Paw Patrol dětská cestovní sada
109 Kč
/ ks
skladem
Mr.White Spiderman dětská dentální sada velká
169 Kč
/ ks
skladem
Opalescence Cool Mint bělicí 133 g / 100 ml
180 Kč
/ ks
Skladem
Oral-B Pro-Expert Healthy White zubní pasta 75 ml
67 Kč
/ ks
skladem
Oral-B zubní pasta dětská Cars 75ml
59 Kč
/ ks
Vyprodáno






















