Řazení produktů
Výpis produktů
Efkostone ARTIST 1000g bílý - licí hmota
190 Kč
/ ks
Měrná cena:
19 Kč / 100 g
Vyprodáno
Efkostone ARTIST 5000g bílý - licí hmota
850 Kč
/ ks
Měrná cena:
17 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné
Efkostone Refractory (žáruvzdorný) 1000g bílý
194 Kč
/ ks
Měrná cena:
19,40 Kč / 100 g
Skladem
Efkostone Refractory (žáruvzdorný) 1000g šedý
194 Kč
/ ks
Měrná cena:
19,40 Kč / 100 g
Vyprodáno
Efkostone Refractory (žáruvzdorný) 5 kg bilý
Tato velice tvrdá bílá licí směs je naším nejkvalitnějším produktem, co se týče exteriérové odolnosti. Odolá nejen všem povětrnostním podmínkám ale při správném zpracování i žáru do teploty 1400 stupňů Celsia. Tento inovativní materiál nabízí...
879 Kč
/ ks
Měrná cena:
87,90 Kč / 100 g
skladem
Sádrová křídla bílá 2 ks
49 Kč
/ ks
Měrná cena:
24,50 Kč / 1 ks
Skladem
Silikonová forma křídla
89 Kč
/ ks
Skladem
Ovládací prvky výpisu
7 položek celkem






















