Řazení produktů
Výpis produktů
Cuba Serrano Lavado 250g
265 Kč
/ ks
skladem
EBENICA BRASIL SANTOS 100% arabica 220 g
230 Kč
/ ks
Měrná cena:
104,55 Kč / 100 g
skladem
EBENICA Colombia La Secreta zrnková káva 100% arabica 220 g
220 Kč
/ ks
Měrná cena:
100 Kč / 100 g
skladem
EBENICA DUETTO 80% arabica 20% robusta 220 g
230 Kč
/ ks
Měrná cena:
104,55 Kč / 100 g
skladem
EBENICA EBENICA CUBA SERRANO zrnková káva 100% arabica 220 g
Absolutně dokonalá, oříškově karamelová káva s hustou crémou a hořkými tóny tabáku.
280 Kč
/ ks
Měrná cena:
127,27 Kč / 100 g
Vyprodáno
EBENICA GURMANO 80% arabica 20% robusta 220 g
230 Kč
/ ks
Měrná cena:
104,55 Kč / 100 g
skladem
EBENICA HARMONELLE zrnková káva 100% arabica 220 g
299 Kč
/ ks
Měrná cena:
135,91 Kč / 100 g
Vyprodáno
EBENICA INTENSIVO zrnková káva 100% arabica 1000 g
950 Kč
/ ks
Měrná cena:
431,82 Kč / 100 g
Skladem
EBENICA INTENSIVO zrnková káva 100% arabica 220 g
320 Kč
/ ks
Měrná cena:
145,45 Kč / 100 g
Skladem
EBENICA MAMMIE zrnková káva 100% arabica 220 g
280 Kč
/ ks
Měrná cena:
127,27 Kč / 100 g
skladem
EBENICA MAMMIE zrnková káva 100% arabica 500 g
570 Kč
/ ks
Měrná cena:
259,09 Kč / 100 g
Skladem
EBENICA ZERO 100% arabica 220 g
280 Kč
/ ks
Měrná cena:
127,27 Kč / 100 g
Skladem
India Moonsoned Malabar AA, Aspinwal 250 g
230 Kč
/ ks
skladem
Káva pro maminku 250 g
215 Kč
/ ks
skladem
Káva pro tatínka 250 g
199 Kč
/ ks
skladem
Káva pro učitele 100 g
90 Kč
/ ks
skladem
Káva s mandlovou příchutí - mletá 100g
135 Kč
/ ks
skladem
Káva s mandlovou příchutí - zrnková 100g
135 Kč
/ ks
Skladem
Káva s mandlovou příchutí - zrnková 250 g
320 Kč
/ ks
Skladem
Lahodná andělská směs
199 Kč
/ ks
skladem
Vánoční káva 2025 100 g
90 Kč
/ ks
skladem
Vánoční káva 2025 250 g
210 Kč
/ kg
skladem
Vánoční káva 2025 500 g
430 Kč
/ ks
skladem
Vánoční káva v plechovce 200 g
275 Kč
/ ks
skladem
Ovládací prvky výpisu
24 položek celkem






















