Řazení produktů
Výpis produktů
GRIZLY 100% Pasta z pistáciových jader 500 g
499 Kč
/ ks
Vyprodáno
Grizly Arašídový krém s belgickou čokoládou 500 g
145 Kč
/ ks
Skladem
GRIZLY Box for kids, 374 g
399 Kč
/ ks
Skladem
GRIZLY Dárkový box Best of Nuts, 480 g
399 Kč
/ ks
Skladem
Grizly dárkový box Thank you, 490 g
Poděkování může mít mnoho podob. Můžete ho vyjádřit slovy, činy, gesty či malými pozornostmi. Anebo ho vyjádřete jednou elegantní krabičkou ve zlato-zeleném hávu s 12 dobrotami uvnitř. Takové poděkování druhá strana určitě neodmítne, to nám věřte.
399 Kč
/ ks
skladem
GRIZLY Fitness směs 250 g
99 Kč
/ ks
Skladem
GRIZLY Fitness směs 500 g
169 Kč
/ ks
Momentálně nedostupné
GRIZLY Chia semínka 500 g
99 Kč
/ ks
Skladem
Grizly Kešu Natural WW320 premium 250 g
99 Kč
/ ks
Skladem
Grizly Kešu Natural WW320 premium 500 g
179 Kč
/ ks
Momentálně nedostupné
GRIZLY Kešu pražené solené 1000 g
369 Kč
/ ks
Skladem
GRIZLY Kešu v hořké čokoládě 500 g
325 Kč
/ ks
Měrná cena:
325 Kč / 1 kg
Skladem
Grizly Kešu zlomky 1000 g
195 Kč
/ ks
Skladem
GRIZLY LOVE Mix slaný, 450 g
165 Kč
/ ks
Vyprodáno
GRIZLY Mandle natural loupané 250 g
109 Kč
/ ks
Skladem
GRIZLY Mandle natural neloupané 250 g
89 Kč
/ ks
Skladem
GRIZLY Mandle v hořké čokoládě 500 g
279 Kč
/ ks
Měrná cena:
279 Kč / 1 kg
skladem
GRIZLY Mandle v mléčné čokoládě obalené skořicí, 250 g
139 Kč
/ ks
Skladem
GRIZLY Párty mix slaných ořechů a arašídů 250 g
119 Kč
/ ks
Skladem
GRIZLY Pistácie pražené solené Jumbo 1000 g
419 Kč
/ ks
Měrná cena:
419 Kč / 1 kg
Vyprodáno
GRIZLY Pistácie pražené solené Jumbo 250 g
189 Kč
/ ks
Měrná cena:
756 Kč / 1 kg
skladem
Grizly Rozinky ZLATÉ JUMBO 500 g
149 Kč
/ ks
Skladem
GRIZLY Studentská směs, 500 g
165 Kč
/ ks
Skladem
Grizly Vlašské ořechy 1000 g
280 Kč
/ ks
Skladem
Grizly Vlašské ořechy 500 g
189 Kč
/ ks
Skladem
KidPro Pistácie pražené solené Jumbo 1000 g exp. 11.3.2026
299 Kč
/ ks
Měrná cena:
299 Kč / 1 kg
skladem
Mix pražených ořechů a křupavých sýrů
159 Kč
/ ks
skladem
Mixit Crunchy mix - Sýr, crunchy corn a oříšky s lanýžem
239 Kč
/ ks
skladem
Mixit Crunchy mix - Sýr, oříšky a preclíky s medem a chilli
189 Kč
/ ks
skladem
Mixit Čokoládové nadělení 450 g
259 Kč
/ ks
Měrná cena:
57,56 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné
Mixit křupavé ovoce a ořechy v čokoládě 180 g
179 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,44 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Mix oříšků a ovoce do kapsy
47 Kč
/ ks
Měrná cena:
58,75 Kč / 100 g
skladem
Mixit müsli to pravé ořechové 400 g
169 Kč
/ ks
Měrná cena:
42,25 Kč / 100 g
skladem
Mixit ořechy z udírny 170 g
169 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,41 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Oříšky z pece - Habanero chilli a limetka 150 g
159 Kč
/ ks
Měrná cena:
106 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Oříšky z pece - Kampotský pepř a med
189 Kč
/ ks
skladem
Mixit oříšky z pece - med a chilli 140 g
139 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,29 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Oříšky z pece - Medvědí česnek 150 g
149 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,33 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Oříšky z pece - sezam a růžová sůl 150 g
159 Kč
/ ks
Měrná cena:
106 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Oříšky z pece - Uzená paprika 150 g
159 Kč
/ ks
Měrná cena:
66,25 Kč / 100 g
Skladem






















