Tiande Kosmetická fytonáplast Jian Kang (5 ks)

Při problémech s klouby či pohybovým aparátem sáhněte po kosmetické fytonáplasti Jian Kang! Svým hřejivým účinkem pomůže s ulevením od bolesti a zbaví vás pocitu nepohodlí. Pečujte o svůj organismus pomocí principu tzv. suché infuze, kdy do těla skrze kůži pronikají rostlinné extrakty a léčivé esenciální oleje. Fytonáplast má pozitivní účinek na fyziologický a energetický stav vašeho organismu.

149 Kč / ks
Skladem

 

Hřejivé uvolnění

Jian Kang znamená v čínštině „zdraví“. Náplast proto můžete využít při obtížích s klouby či pohybovým aparátem. Má totiž lehce rozehřívací účinek, snižuje pocit nepohodlí a přispívá ke zlepšení mikrocirkulace.

Jedinečné přírodní složení

Fytonáplast Jian Kang působí na principu suché infuze. Při té rostlinné extrakty vstupují přes pokožku do interakce s lidským tělem. Díky přírodnímu složení a harmonické kombinaci 12 rostlin  pozitivní účinky na fyziologický a energetický stav organismu.

Snadné použití

Odstraňte z náplasti ochrannou fólii a přiložte na pokožku. Náplast si můžete nastříhat dle potřeby. Nechte působit maximálně po dobu 12 hodin. Doporučuje se používat denně po dobu 7 až 10 dní.

Kód Kód: 2346
Jméno značky: TianDe
Kategorie: TianDe

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: