Značka KidPro

Značku KidPro znají rodiče již několik let. Ačkoliv jsme nyní již řádným potravinovým podnikem, distributorem, velkoobchodním prodejcem, tak jsme primárně výrobcem zboží pro malé děti. Sortiment značky KidPro naleznete v lékárnách, nemocnicích, ale také v obchodních řetězcích ve 28 zemích světa. V České republice je to například Dr.Max, lékárny BENU, Lekarna.cz, MALL.cz, Bambule, Sparkys a celá řada dalších.

V rámci potravin jsme pod stálým a pravidelným dohledem SZPI (Státní zemědělské a potravinové inspekce) a SVS (Státní veterinární správou). Veškeré naše potravinové sklady jsou v perfektním stavu, což deklarují kontroly zaručující nejvyšší kvalitu nabízených potravin.

 

no-wmcertificate

 

Výrobky značky KidPro jsou pro změnu pod dohledem České obchodní inspekce a jsou pravidelně testovány a certifikovány u akreditované laboratoře TZÚS v Českých Budějovicích. 

Všechny naše výrobky jsou pečlivě navrženy a vybírány s ohledem na potřeby a pohodlí dětí i jejich rodičů. Snažíme se kombinovat funkčnost, bezpečnost a moderní design, abychom poskytli nejlepší možné produkty pro vaše děti.

Na českém trhu zastupujeme přední světové i tuzemské značky, kterým zajišťujeme i distribuci do zdravotních středisek a lékáren v České republice. Společně dodáváme v rámci projektu KidBox - dárkové sady do porodnic nebo k pediatrům a školkám v České republice.

Naším cílem je vybudovat důvěru našich zákazníků prostřednictvím kvalitních výrobků, nabídkou dlouhodobě nejlepší ceny a vynikajícího zákaznického servisu. Věříme, že každé dítě si zaslouží to nejlepší a každá maminka tu nejlepší možnou cenu, a proto se snažíme nabízet produkty, které jsou bezpečné, komfortní a zároveň cenově dostupné. Děkujeme Vám za návštěvu našeho oficiálního e-shopu a těšíme se na Vaše nákupy. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s výběrem nejlepších produktů pro vaše děti!

 

 

 

 

 Jsme také již léta součástí rodinných festivalů a různých sportovních akcí jako Bambule fest, Pohádkoland a řada dalších. Pochopitelně podporujeme nemocnice a lékaře napříč Českou republikou.