Řazení produktů
Výpis produktů
Mixit Oříšky z pece – Garam Mlsala koření
139 Kč
/ ks
Skladem
Mixit Oříšky z pece samuraje Jirky BJP Procházky - Power crunch 140 g
159 Kč
/ ks
Měrná cena:
113,57 Kč / 100 g
Skladem
Mixit pytlík plný ořechů 80 g
65 Kč
/ ks
Měrná cena:
40,63 Kč / 100 g
skladem
Mixit Tubus plný ořechu - 400 g
219 Kč
/ ks
Měrná cena:
54,75 Kč / 100 g
Skladem
Mixit vajíčka - Slaný karamel 240 g
Sladká přání se špetkou soli byla vyslyšena! Mixit vajíčka se slaným karamelem naplnila nově celý tubus. Hra na Popelku se nekoná, je konec pracného hledání vaší oblíbené příchuti mezi ostatními vajíčky. :-) Těšte se jen na křupavé pražené...
199 Kč
/ ks
skladem
VÁNOČNÍ LIMITOVANÁ EDICE
Mixit Vánoční ořechy z pece
155 Kč
/ ks
Měrná cena:
124 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné
Mixit Veli-koko-noční vajíčka 240 g
229 Kč
/ ks
Měrná cena:
95,42 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné
Mixit Veli-koko-noční vajíčka do kapsy 65 g
59 Kč
/ ks
Měrná cena:
90,77 Kč / 100 g
Skladem
Mixitella - Pistáciová 220 g
209 Kč
/ ks
Skladem
Oříšková Mixitka - Mandle + kešu 40 g
29 Kč
/ ks
Měrná cena:
72,50 Kč / 100 g
Skladem
Vlašské ořechy 200 g
85 Kč
/ ks
Skladem






















