Jack N´Jill Sonický zubní kartáček Tickle Tooth 0–6 let

Sonickým zubním kartáčkem Jack N'Jill Tickle Tooth mohou maminky čistit zoubky svým kojencům, batolatům i větším dětem. Kartáček pro děti disponuje rukojetí, která byla speciálně navržena pro velikost ruky malého dítěte. Kromě samotného kartáčku najdete v balení ještě dvě hlavice - jednu pro čerstvě narozená miminka až do 18 měsíců a druhou pro děti od 18 měsíců. Zubní kartáček Jack N'Jill dokáže provést za minutu až 17 000 kmitů.

409 Kč / ks
Skladem

Užitečné vlastnosti produktu vibruje v 30 sekundovém intervalu, děti se snáze naučí měnit místo čištění; větší radost z čištění zoubků díky hlavici s LED světýlkem; vlákna sonického kartáčku jsou extrémně měkká, dochází k šetrnému čištění; kartáček se po uplynutí dvou minut automaticky vypne, tudíž se nemusíte obávat zbytečného vybíjení baterie; výroba se obešla bez PVC, ftalátů či BPA; sonický kartáček je velkou pomocí rodičům, když chtějí dětem zkontrolovat zoubky; děti se u čištění zubů skvěle zabaví.

Zubní kartáček pro děti Jack N'Jill Tickle Tooth si děti okamžitě oblíbí díky jemnosti, lehkosti a zábavnému provedení, o které se postará veselý obrázek. Klasické zubní kartáčky mohou být pro děti nudné, a proto je vhodné jim pořídit sonický zubní kartáček, se kterým si děti budou čistit zuby s radostí a ještě se přitom zabaví.

Použití

Než děti sonický zubní kartáček použijí, měli byste jej nejprve zkontrolovat a jemné štětinky opláchnout čistou vodou. Následně už můžete nanést malé množství zubní pasty. Chcete-li přírodní zubní pastu, pak byste měli zvolit tu od Jack N' Jill. Na sonickém kartáčku se nachází tlačítko, které když poprvé stisknete, rozsvítí se LED světlo. Jakmile tlačítko stisknete podruhé, začnou dvouminutové vibrace. Každých 30 vteřin zubní kartáček trochu jinak zavibruje, čímž dává najevo, že máte začít čistit jiné místo. Až vibrace přestanou, opět stiskněte tlačítko, kterým kartáček vypnete. Pak už jen sonický kartáček opláchněte pod vodou a nechte jej uschnout.

Složení/ Materiál produktu

Zubní kartáček pro děti Jack N'Jill Tickle Tooth byl vyroben bez PVC, ftalátů a plastů BPA.

Balení obsahuje 1 tělo sonického zubního kartáčku pro děti; 2 kartáčkové hlavice: hlavice Baby Brush pro děti od 0 do 18 měsíců hlavice Toddler Brush pro dětí od 18 měsíců 1 alkalická baterie AAA; návod k použití sonického kartáčku.

Upozornění

Mějte na paměti, že výrobek není na hraní, a proto je důležité kartáček uchovávat mimo dosah dětí. Zároveň vám doporučujeme, abyste na děti při používání sonického kartáčku dohlíželi. Dále byste kvůli životnosti neměli výrobek používat ve vaně či sprše. Kartáčkové hlavice se snažte obměňovat každé tři měsíce. Pokud budou děti nemocné nebo pokud se hlavice rychleji opotřebuje, vyměňte ji dříve. Zubní kartáček nevkládejte do vody a nepokoušejte se nabíjet baterie. Zároveň baterie do výrobku nedávejte obráceně a nevyhazujte je s ostatními typy baterií. Mohlo by dojít k explodování či zranění při vytečení obsahu baterie. Doporučujeme kartáček po opláchnutí štětinek osušit kvůli zabránění kontaktu elektrických částí s vodou.

Pokyny pro výměnu baterie

Abyste se dostali k bateriím, je nutné otočit spodní částí zubního kartáčku. Dále si vezměte malý šroubovák, kterým spodní část uvolníte a vyměníte staré baterie za nové. Spodní část sonického kartáčku zase uzavřete krytem a je hotovo. Dětský zubní kartáček mohou vaše děti opět s radostí používat.

Pokud vás sonický zubní kartáček zaujal, můžeme vám nabídnout i jiné výrobky z kategorie Zubní kartáčky. Zároveň si můžete vybrat také další výrobky od značky Jack N’ Jill.

Kód Kód: 1317
Kategorie: Zubní kartáčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: