Jack N' Jill BIO zubní kartáček KOALA

První dětský kartáček na světě s rukojetí vyrobenou ze 100% geneticky nemodifikovaného, rozložitelného kukuřičného škrobu. Je navržený tak, aby se dětem skvěle držel. Má extra jemné štětinky z nylonu (recyklovatelného), které dětské zoubky perfektně vyčistí, aniž by to dětem bylo nepříjemné.

99 Kč / ks
Skladem

Neobsahuje PVC, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A). Kukuřičný plast se v prostředí komerčního komposteru rozloží během 90 dní.

Výměnu kartáčku doporučujeme zhruba za 8 týdnů.

Dále také od této firmy seženete roztomilý Kelímek s motivem Zajíčka, Koaly nebo Hrošíka, který perfektně poslouží i jako běžný kelímek když si k němu dokoupíte víčko v barvě zelené, růžové nebo žluté.

Silikonové víčko udělá z kelímku Jack n' Jill perfektní víceúčelovou záležitost.

Můžete ho tak používat nejen jako držák na kartáčky, ale vaše děti z něj mohou snadno pít - aniž by udělaly nepořádek. Víčko je vyrobené ze silikonu v potravinářské kvalitě a můžete ho snadno vyvařit a tím pádem sterilizovat.  

O společnosti

Společnost Jack n' Jill vlastní mladý australský pár, Justin a Rachel. Poté, co se jim před několika lety narodilo první dítě, se intenzívně začali zajímat o životní prostředí. Uvědomili si, jaké přímé dopady na zdraví jejich dětí může mít kontakt s chemickými složkami v běžné zubní péči. Byli frustrováni tím, že na trhu nenašli přírodní, zcela bezpečnou alternativu - tak ji díky svému lékárenskému vzdělání sami vyvinuli. A když už se do toho vrhli, tak ji rovnou udělali i zábavnou a skvěle chutnající. Všechny produkty Jack n' Jill jsou navržené tak, aby se dětem líbily a aby i vy jste je měli v koupelně rádi.O značce

Firma minimalizuje obalové materiály, používá na ně i recyklovaný papír a kukuřičný škrob, a nikdy neobsahují PVC, ftaláty nebo BPA (Bisfenol-A)

Kód Kód: 1323
Kategorie: Zubní kartáčky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: