Řazení produktů
Výpis produktů
Müsli srdíčka s pekanovými ořechy a javorovým sirupem 50 g
14 Kč
/ ks
skladem
Nutella B-Ready 44 g
29 Kč
/ ks
skladem
Oříšková Mixitka - Mandle + kešu 40 g
29 Kč
/ ks
Měrná cena:
72,50 Kč / 100 g
Skladem
Ovesná kaše omega3 s čokoládou a kešu ořechy bez lepku 65 g
15,90 Kč
/ ks
Skladem
Ovesná kaše pro děti s čokoládou a banánem bez lepku 50 g
Skvělý start nového dne pro vaše děti - rychle připravená kaše s vápníkem, který je důležitý pro správný vývoj dětských kostí a pro zdravé zuby.
12 Kč
/ ks
Skladem
Ovesný hrníček s čokoládou bez lepku 70 g
20 Kč
/ ks
Skladem
Ovesný nápoj Matcha 1 l
83 Kč
/ ks
skladem
Ovocňák Rakytníkový džem s hruškou 200 g
65 Kč
/ ks
Měrná cena:
325 Kč / 1 kg
Vyprodáno
Ovocňák Rakytníkový džem s jahodou 200 g
65 Kč
/ ks
Měrná cena:
325 Kč / 1 kg
Vyprodáno
Ovocný sen bio 45 g, porc. dvoukomorový
95 Kč
/ ks
Skladem
PANZANI kolínka 500 g
43 Kč
/ ks
Skladem
PANZANI Penne 500 g
43 Kč
/ ks
Skladem
Pat a Mat ovocné lízátko
6 Kč
/ ks
skladem
Pečený Mixit - Slaný karamel 490 g
239 Kč
/ ks
skladem
Pedro Pendreky - želé Jahoda 80g
23 Kč
/ ks
Skladem
POM-BÄR Oven Minis slané
25 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,36 Kč / 1 g
Vyprodáno
Protein mysli s pekanem, mandlemi a kešu, 500g
115 Kč
/ ks
skladem
Proteinová kaše borůvková 65 g
23 Kč
/ ks
Skladem
Proteinová kaše jahodová 65 g
19 Kč
/ ks
Skladem
Pumpkin Spice Oat - Ovesný nápoj
75 Kč
/ ks
Momentálně nedostupné
Rajec Voda kojenecká 330 ml
11 Kč
/ ks
Měrná cena:
0,03 Kč / 1 ml
Vyprodáno
Rakytník v medu 250 g
119 Kč
/ ks
skladem
Semínkový chléb PRO Planetu 250 g
55 Kč
/ ks
Vyprodáno
Semix Pětizrnné chlebíčky bez lepku PRO Planetu 150 g
49 Kč
/ ks
skladem
Semix Rýžová kaše s malinami bez lepku 65 g
19 Kč
/ ks
skladem
Sonnentor Rakytníkový požitek bio 54g porc.
100 Kč
/ ks
Skladem
Akce
Sonnentor Adventní kalendář bio 37,5 g
120 Kč
/ ks
Měrná cena:
6,67 Kč / 1 ks
Skladem
Sonnentor Adventní kalendář bio 38,9 g
125 Kč
/ ks
Měrná cena:
6,94 Kč / 1 ks
Skladem
Sonnentor Adventní ovocný čaj bio 50,4 g, porc.
89 Kč
/ ks
Měrná cena:
4,94 Kč / 1 ks
Skladem
Sonnentor Biorarášci poznávací sada 32,8g porc.
95 Kč
/ ks
Měrná cena:
5,28 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Sonnentor Brusinkový požitek bio 50,4g porc.
95 Kč
/ ks
Skladem
Sonnentor Bylinky na žížu Biorarášci bio 32,4g porc.
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
4,39 Kč / 1 ks
skladem
Sonnentor Bylinný čaj Štěstí je být ženou BIO 18 x 1.7 g
95 Kč
/ ks
Měrná cena:
5,28 Kč / 1 ks
Skladem
Sonnentor Čaj Pro dědečka BIO 27 g
79 Kč
/ ks
Skladem
Sonnentor Čas na perníček bio 32,4g porc.
95 Kč
/ ks
Skladem
Sonnentor Čepice plná spánku bio 27g
90 Kč
/ ks
Skladem
Sonnentor Dárková kazeta čajová - Pro radost
349 Kč
/ ks
Vyprodáno
Sonnentor Dárková kazeta čajová - Přátelství
199 Kč
/ ks
Skladem
Sonnentor Dárková kazeta čajová - Štěstí je...®
349 Kč
/ ks
Skladem






















