Kendamil Classic 1

kendamil1nove

Hlavní složkou je plnotučné mléko. Je tedy zajištěn obsah mléčného tuku v kombinaci s přídavkem tuků rostlinných (slunečnicový, kokosový, řepkový).

Odlišným znakem od většiny mlék je používání rostlinného zdroje omega-3 mastných kyselin z mořských řas, a ne z rybího oleje. Tento prvek může zapříčinit dobrou chuťovou přijatelnost mléka miminky.

Je použita pouze laktóza z mléka, žádný jiný přídavek cukrů.

 

Obsahuje dobrovolné složky:

  • Prebiotika GOS,
  • taurin,
  • alfa-laktalalbumin (obsahuje vysoké koncentrace esenciálních aminokyselin (TRP, CYS, LYS). Přítomnost cysteinu v této proteinové struktuře souvisí s posílením imunitního systému, zatímco vysoké hladiny tryptofanu pomáhají zlepšit spánek, náladu a kognitivní vývoj dětí. V mateřském mléce jeho přirozeně jako 28 %, v kravském pouze 3 %.

Benefit použití mléčného tuku.

 

TENTO PRODUKT JE DOSTUPNÝ KE KOUPI ZDE

 

AUTOR ODBORNÝCH RECENZÍ NA MLÉČNÉ FORMULE:

Ing. Adéla Šiková - "Jsem autorka recenzí, které jsou určeny pro všechny rodiče, které zajímá kvalita potravin pro jejich děti. Profesí jsem inženýrka v oboru Bezpečnost a kvalita potravin. Zároveň jsem maminkou a manažerkou kvality v potravinářské firmě. Vystudovala jsem Mendelovu univerzitu v Brně a základními pilíři mého studia byla hygiena potravin, potravinářská legislativa, chemie, ale také výživa.

Pro značku KidPro, která je výrobcem, mezinárodním dovozcem, distributorem a potravinovým podnikem připravuji recenze na výrobky určené pro kojence a malé děti."