Kendamil kozí 2

kozi2

Mléčná formule je vyrobená z tekutého plnotučného kozího mléka. Mimo kozí tuk obsahuje rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový). Spolu tak tvoří různorodější škálu mastných kyselin. Omega-3 ne z rybího oleje, ale z oleje z mořských řas. Mléčná formule není nijak doslazovaná, obsahuje pouze laktózu, což je mléčný cukr.

Obsahuje dobrovolné složky:

  • Prebiotika GOS, - proklik na prebiotika
  • taurin, cholin, inositol – prokolik na taurin

 

NA TOMTO ODKAZU SI PŘEČTETE INFORMACE K OBSAŽENÝM SLOŽKÁM

 

Kozí mléko obsahuje jiný poměr frakcí kaseinu (mléčné bílkoviny) než kravské mléko. Pro některá miminka s citlivým břískem to může být stravitelnější varianta. Benefit použití tekutého plnotučného mléka – obsahuje přirozeně MFGM (membrána mléčného tuku – fosfolipidy), čímž je toto mléko podobnější mateřskému.

 

 

TENTO PRODUKT JE DOSTUPNÝ KE KOUPI PŘÍMO NA KIDPRO ZDE 

 

AUTOR ODBORNÝCH RECENZÍ NA MLÉČNÉ FORMULE:

Ing. Adéla Šiková - "Jsem autorka recenzí, které jsou určeny pro všechny rodiče, které zajímá kvalita potravin pro jejich děti. Profesí jsem inženýrka v oboru Bezpečnost a kvalita potravin. Zároveň jsem maminkou a manažerkou kvality v potravinářské firmě. Vystudovala jsem Mendelovu univerzitu v Brně a základními pilíři mého studia byla hygiena potravin, potravinářská legislativa, chemie, ale také výživa.

Pro značku KidPro, která je výrobcem, mezinárodním dovozcem, distributorem a potravinovým podnikem připravuji recenze na výrobky určené pro kojence a malé děti."