NUK Mycí prostředek na láhve a savičky 500 ml

Mycí prostředek na lahve a savičky NUK 500 ml, na mytí lahviček a saviček, šetrný mycí prostředek pro kojenecké nádobí, odstraňuje odolné zbytky mléka a dětské výživy, bez parfemace a barviv

129 Kč / ks
Vyprodáno

• Pro šetrné a bezpečné mytí kojeneckých lahviček a saviček, nyní ještě efektivnější
• Díky síle enzymů mycí prostředek spolehlivě odstraňuje zbytky mléka, kojenecké výživy, kaše a džusu
• Složení založeno na přírodní bázi, biologicky odbouratelné, bez parfemace a barviv
• Beze zbytku se opláchne, pH neutrální, dermatologicky testováno
• Láhev je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu s novým uzávěrem pro snazší použití jednou rukou

Mycí prostředek na lahve a savičky NUK: odstraňuje i odolné zbytky mléka a pyré a nezanechává žádné stopy.
Protože víme, co rodiče potřebují, vyvinuli jsme mycí prostředek na lahve a savičky NUK, který efektivně čistí a je zcela bezpečný pro děti. Po umytí je vše čisté a bez zbytků mycího prostředku. Mycí prostředek na lahve a savičky NUK vás zaujme tím, že nemá žádnou vůni. Neobsahuje barviva. Je vysoce účinný. Neutrální pH a hypoalergenní. Protože spoléháme na sílu přírody. S enzymy, které jsou zvláště účinné při rozpouštění zbytků mléka, džusu a díky novému složení dokonce i zbytků pyré.
Výsledkem je náš nejlepší mycí prostředek na lahve a savičky NUK vůbec. Díky bezpečnému složení čistí dokonale a efektivně. Proto je ideální pro mytí kojeneckého nádobí, jako jsou lahvičky, savičky, hrnečky, talířky, ale také příslušenství ke kojení a omyvatelné hračky.
Protože příroda je blízká našim srdcím, láhev mycího prostředku na lahve a savičky NUK je vyrobena ze 100% recyklovaného PET. A jakmile je láhev prázdná, můžete jí doplnit mycím prostředkem z praktického náhradního balení. Náhradní balení mycího prostředku na lahve a savičky NUK je dodáváno ve vyšší koncentraci. Jednoduše smíchejte s vodu v poměru 1:1 - ekologické a udržitelné řešení pro menší množství odpadu.

Mytí kojenecké lahvičky
Do lahvičky vstříkněte jednu dávku. Pomocí štětky na láhve jemně ale důkladně umyjte v teplé vodě. Důkladně opláchněte čistou vodou. Ke sterilizaci doporučujeme parní sterilizátor NUK Vario Express.

Poznámky: Mycí prostředek udržujte vždy mimo dosah dětí. Pokud se prostředek dostane do očí, okamžitě je vypláchněte vodou. Pokud prostředek omylem spolknete, vyhledejte lékařskou pomoc.


Jak mycí prostředek na lahve a savičky funguje?
V prvních měsících života miminka je jeho hlavním jídlem především mléko a pyré. Po krmení zůstávají na lahvičce, savičce, hrnečku a talířku zbytky, mohou se tam hromadit bakterie a může vznikat zápach.
Abychom tyto zbytky šetrně odstranili, vyvinuli jsme mycí prostředek na lahve a savičky NUK. Byly v něm vynechány složky, které nejsou nezbytné pro mytí zbytků dětské výživy. Místo toho mycí prostředek na lahve a savičky NUK obsahuje enzymy, které jsou obzvláště účinné proti mléčné bílkovině a zahušťovadlům.
I v přírodě pomáhají enzymy štěpit a rozpouštět bílkoviny. Z toho důvodu je složení nového mycího prostředku založeno na tomto přírodním modelu. Díky své řídké konzistenci se lehce a rychle rozetře. Enzymy rozštěpí zbytky bílkovin a zbytky lze snadno opláchnout"

Kód Kód: 1794
Jméno značky: NUK
Kategorie: Čistící prostředky lahví a dudlíků
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: