Od 17.6.2024 do 21.6.2024 probíhá technická dovolená (malování a úprava skladů) a veškeré objednávky budou expedovány následující pracovní den. Děkujeme za pochopení.

Beggs 3 800 g

Beggs 3 Batolecí mléko je mléčná výživa s probiotiky a prebiotiky GOS/FOS určená pro malé děti od 12. měsíců do dvou let.

399 Kč / ks
Skladem

Úvod

Beggs 3 Batolecí mléko je určené pro malé děti od ukončeného 12. měsíce do dvou let. Instantní mléčná výživa, vyvinutá ve spolupráci s českými a slovenskými rodiči, obsahuje plnotučné mléko s kapkou mléčného tuku + směs probiotik a prebiotik GOS/FOS. Pro správnou funkci  imunitního systému nechybí ani důležité vitamíny C a D.

Hlavní vlastnosti

 • obsahuje směs probiotik a prebiotik GOS a FOS
 • s bakteriemi mléčného kvašení (Bifidobacterium animalis subsp. lactis)*, které se nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí
 • vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému
 • obsahuje DHA rostlinného původu
 • s obsahem mléčného tuku**
 • bez palmového oleje, rybího oleje a sóji
 • bez GMO***

Složení

Demineralizovaná syrovátka v prášku (z MLÉKA), laktóza (z MLÉKA), rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), sušené odtučněné MLÉKO, sušené plnotučné MLÉKO 4,75 %, maltodextrin, galakto-oligosacharidy (z MLÉKA) 4,0 %, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, chlorid draselný, tri-magmesium dicitrát, hydrogenfosforečnan draselný, hydroxid vápenatý, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, kukuřičný sirup, fruktooligosacharidy 0,35 %, cholin chlorid, L-askorbát sodný, cholin bitartát, meso-inositol, DL-α-tokoferyl-acetát, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, thiamin hydrochlorid, retinylacetát, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, riboflavin, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin, olej z Crypthecodinium cohnii, emulgátor (slunečnicový lecitin), olej z Mortierella alpina, taurin, cytidin-5′-monofosfát, sodná sůl uridin-5′-monofosfátu, adenosin-5′-monofosfát, sodná sůl inosin-5′-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu, L-karnitin-Ltartrát, antioxidanty (koncentrát směsi tokoferolů, askorbyl palmitát), bakterie mléčného kvašení (Bifidobacterium animalis subsp.lactis; 1,5x107 cfu/g). Alergeny jsou označeny velkým písmem a tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Baleno v ochranné atmosféře.

Použití

 • Důkladně si umyjte ruce a ujistěte se, že lahvička a dudlík jsou čisté a sterilizované.
 • Do lahve odměřte převařenou kojeneckou vodu, ochladlou na přibližně 40 °C.
 • Přidejte takový počet zarovnaných odměrek, které odpovídají množství vody v láhvi (1 zarovnaná odměrka na 30 ml). Nepřidávejte více nebo méně odměrek, než je stanoveno. Používejte pouze přiloženou odměrku.
 • Láhev uzavřete a protřepejte, aby se prášek dobře rozpustil.
 • Než podáte připravené mléko svému dítěti, otestujte jeho teplotu na vnitřní straně zápěstí.
 • Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
 • Před vložením odměrky zpět do uzávěru se ujistěte, že je čistá a suchá. Plechovku dobře uzavřete.
 • Skladujte na chladném a suchém místě (ne v ledničce).
 • Po otevření spotřebujte balení do 4 týdnů.

Dávkování

1 zarovnaná odměrka (4,5 g prášku) na 30 ml vody odpovídá 90 kJ (22 kcal). Tabulka uvádí pouze orientační množství mléčné výživy na den. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem.

Věk dítěte

Voda

Počet zarovnaných odměrek

Počet dávek za den

12 – 24 měsíců

150 ml

5

2

Upozornění

Beggs 3 je mléčná výživa určená pro malé děti od ukončeného 12. do 24 měsíce. Potravina pro zvláštní výživu. Nesmí se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců. Není určena pro výživu kojenců do 12 měsíců. Potravina by měla být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Pro zdraví dítěte je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Při krmení z lahvičky zamezte nepotřebnému prodlužování kontaktu savičky se zoubky, zvyšujete tím riziko zubního kazu. Pečujte o hygienu ústní dutiny dítěte, především před spaním.

Důležité upozornění: Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné.

* Probiotika. ** Obsahuje 0,45 g mléčného tuku na 100 ml připraveného mléka. *** Bez GMO dle legislativy jako veškerá kojenecká a dětská výživa.

Kód Kód: 1443
Jméno značky: Beggs
Kategorie: Beggs
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: