Beggs 1 800 g

Beggs 1 Kojenecké počáteční mléko je mléčná výživa, vyvinutá ve spolupráci s českými a slovenskými rodiči, vhodná jako náhrada mateřského mléka v prvních 6 měsících života.

429 Kč / ks 429 Kč / 1 ks
Skladem

Úvod

Beggs 1 Kojenecké počáteční mléko je vhodné jako náhrada mateřského mléka v prvních 6 měsících života, jestliže vaše děťátko nemůže být přirozeně kojeno. Kojenecká výživa, vyvinutá ve spolupráci s českými a slovenskými rodiči, obsahuje DHA* rostlinného původu, naopak v jeho složení nenajdete palmový olej, rybí olej či sóju. Složení je obohaceno o plnotučné mléko. 

Hlavní vlastnosti

 • vhodné od narození do 6. měsíce
 • obsahuje DHA* rostlinného původu
 • obohaceno o plnotučné mléko
 • bez palmového oleje, rybího oleje a sóji
 • bez GMO**

Složení

Demineralizovaná syrovátka v prášku (z MLÉKA), rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), sušené odstředěné MLÉKO, galakto-oligosacharidy (z MLÉKA), laktóza (z MLÉKA), maltodextrin, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, chlorid draselný, tri-magnesium dicitrát, citrát draselný, hydrogenfosforečnan draselný, hydroxid vápenatý, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, kukuřičný sirup, frukto-oligosacharidy, 2‘-FUKOSYLLAKTÓZA, sušené plnotučné MLÉKO 0,5 %, cholin chlorid, L-askorbát sodný, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, DL-alfa tokoferyl acetát, thiamin hydrochlorid, retinylacetát, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, riboflavin, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin, olej z Mortierella alpina, olej z Crypthecodinium cohnii, taurin, emulgátor (slunečnicový lecitin), cytidin-5′-monofosfát, sodná sůl uridin-5′-monofosfátu, adenosin-5′-monofosfát, sodná sůl inosin-5′-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu, L-karnitin-L-tartrát, antioxidanty (koncentrát směsi tokoferolů, askorbyl palmitát), bakterie mléčného kvašení (Bifidobacterium animalis subsp.lactis; 1,5x107 cfu/g). Alergeny jsou označeny velkým písmem a tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Baleno v ochranné atmosféře.

Použití

 • Důkladně si umyjte ruce a ujistěte se, že lahvička a dudlík jsou čisté a sterilizované.
 • Do lahve odměřte převařenou kojeneckou vodu, ochladlou na přibližně 40 °C.
 • Přidejte takový počet zarovnaných odměrek, které odpovídají množství vody v láhvi (1 zarovnaná odměrka na 30 ml). Nepřidávejte více nebo méně odměrek, než je stanoveno. Používejte pouze přiloženou odměrku.
 • Láhev uzavřete a protřepejte, aby se prášek dobře rozpustil.
 • Než podáte připravené mléko svému dítěti, otestujte jeho teplotu na vnitřní straně zápěstí.
 • Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
 • Před vložením odměrky zpět do uzávěru se ujistěte, že je čistá a suchá. Plechovku dobře uzavřete.
 • Skladujte na chladném a suchém místě (ne v ledničce).
 • Po otevření spotřebujte balení do 4 týdnů.

Dávkování

1 zarovnaná odměrka (4,2 g prášku) na 30 ml vody odpovídá 87 kJ (21 kcal). Tabulka uvádí pouze orientační množství mléčné výživy na den. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem.

Přibližná váha dítěte

Voda

Počet zarovnaných odměrek

Počet dávek za den

0 – 3 kg

60 ml

2

7

3 – 3,5 kg

90 ml

3

6

3,5 – 4 kg

120 ml

4

5

4 – 5 kg

150 ml

5

5

> 5 kg

180 ml

6

5

Upozornění

Beggs 1 je počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku určená pro výživu dětí od narození do ukončeného 6. měsíce, nemohou-li být kojeny. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.

Důležité upozornění: Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Mateřské mléko je pro výživu novorozenců a kojenců nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné. Počáteční kojenecká výživa by měla být používána na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě.

* Obsahuje DHA (kyselinu dokosahexaenovou) jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu). ** Bez GMO dle legislativy jako veškerá kojenecká a dětská výživa.

Kód Kód: 1440
Jméno značky: Beggs
Kategorie: Beggs
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: