Od 17.6.2024 do 21.6.2024 probíhá technická dovolená (malování a úprava skladů) a veškeré objednávky budou expedovány následující pracovní den. Děkujeme za pochopení.

ARIEL Sensitive 850 ml (17 dávek)

p2304425 ariel sensitive skin tekuty praci gel 1 1 276605
159 Kč –18 %

Díky jemnému a šetrnému složení je tekutý prací prostředek Ariel Sensitive ideálním řešením pro důkladné praní vašeho oblečení.

159 Kč –18 % 129 Kč / ks 7,59 Kč / 1 ks
Skladem

Dermatologicky testované složení s certifikací ECARF obsahuje 0 barviv. Vůně byla speciálně navržena se sníženým obsahem alergenů. Složení chrání hebkost oblečení, které přichází do kontaktu s citlivou pokožkou, a nabízí tak nejlepší ochranu od Arielu. I když je jemný k pokožce, je zároveň účinný proti skvrnám: Tekutý prací prostředek Ariel Sensitive Skin zajistí prádlu skvělou čistotu Arielu i při praní na nízkou teplotu. Tekutý prací prostředek Ariel má navíc recyklovatelný obal. Aby byly výsledky praní co nejlepší, vložte odměrku naplněnou pracím prostředkem přímo do bubnu pračky.

 

Složení

5-15% Aniontové Povrchově Aktivní Látky, <5% Neiontové Povrchově Aktivní Látky, Fosfonáty, Mýdlo, Enzymy, Benzisothiazolinone, Parfémy

Doporučené použití

Ošetřete skvrny před praním: Na skvrny naneste malé množství tekutého pracího prostředku Ariel. Jemně rozetřete.Spusťte praní. Aby byly výsledky nejlepší naplňte zelenou odměrku tekutým pracím prostředkem Ariel a vložte ji do bubnu pračky nahoru na oblečení

Upozornění

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.

Kód Kód: 3518
Jméno značky: PROCTER & GAMBLE
Kategorie: Čistící a prací prostředky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: