OCUhyl C

OCUhyl_10_ml_CZ_set

OCUhyl-C bez konzervačních látek jsou sterilní oční kapky se zvlhčujícím, uklidňujícím a lubrikačním účinkem, určené pro zvlášť citlivé oči. Díky obsahu kyseliny hyaluronové (což je přirozeně se vyskytující látka v oku a v jiných částech těla), poskytují tyto kapky efektivní úlevu a dlouhotrvající komfort při pocitu suchosti, pálení nebo únavy očí. Oční kapky jsou navíc obohaceny přídavkem přírodního extraktu z měsíčku lékařského. Ten má ochranný účinek proti podráždění a regenerační účinek na epitel oka.

 

OCUhyl-C bez konzervačních látek poskytuje dlouhodobou úlevu

 

- Při snížené tvorbě slz, při syndromu suchého oka (keratokonjunktivitis sicca)

- Při poranění rohovky nebo spojivky

- Po operacích oka

- Při nepříjemných pocitech (štípání, pálení, pocit písku v očích) doprovázejících prostá podráždění oka větrem, prachem, kouřem, znečistěným ovzduším atd.

- Při zvýšené únavě očí způsobené dlouhodobým čtením, řízením motorových vozidel, sledováním obrazovky televize nebo monitoru počítače a při měnící se ostrosti zrakové v průběhu dne

- Při nošení kontaktních čoček

 

OCUhyl-C bez konzervačních látek mohou používat děti, mladiství i dospělí. OCUhyl-C bez konzervačních látek je možno používat 3 měsíce po prvním otevření lahvičky.