HIPP 1

hipp1hodnoceni

 

Obsahuje ve svém složení pouze rostlinné zdroje tuků. Jsou to -  bio palmový olej, bio řepkový olej a bio olej slunečnicový.

Zdroj omega-3 mastných kyselin je rybí olej. Výrobce deklaruje registrovanou ochrannou známku Metafolin®3, což je bioaktivní folát.

Mléko není doslazované, obsahuje pouze bio laktózu z mléka.

 

Obsahuje dobrovolné složky:

  • probiotika – mléčné kultury L. fermentum hereditum®
  • probiotika GOS

 

Neobsahuje mléčný tuk. Obsahuje palmový tuk. Výrobce deklaruje, že jeho způsob získávání je udržitelný k přírodě. Palmový tuk má podobnou strukturu jako tuk v mateřském mléce. Některým miminkům může přítomnost palmového tuku způsobovat zácpu.  

Vzhledem k obsahu probiotik je důležité dbát na správnou teplotu vody při přípravě mléka. Teplota by neměla přesáhnout přes 40 °C, aby nedošlo ke zničení probiotických bakterií.

 

TENTO PRODUKT JE DOSTUPNÝ KE KOUPI PŘÍMO NA KIDPRO ZDE 

 

 

AUTOR ODBORNÝCH RECENZÍ NA MLÉČNÉ FORMULE:

Ing. Adéla Šiková - "Jsem autorka recenzí, které jsou určeny pro všechny rodiče, které zajímá kvalita potravin pro jejich děti. Profesí jsem inženýrka v oboru Bezpečnost a kvalita potravin. Zároveň jsem maminkou a manažerkou kvality v potravinářské firmě. Vystudovala jsem Mendelovu univerzitu v Brně a základními pilíři mého studia byla hygiena potravin, potravinářská legislativa, chemie, ale také výživa.

Pro značku KidPro, která je výrobcem, mezinárodním dovozcem, distributorem a potravinovým podnikem připravuji recenze na výrobky určené pro kojence a malé děti."