Od 17.6.2024 do 21.6.2024 probíhá technická dovolená (malování a úprava skladů) a veškeré objednávky budou expedovány následující pracovní den. Děkujeme za pochopení.

TianDe detoxikační náplast na nohy master herb 2 ks

Tato detoxikační náplast pro očistu těla, se aplikuje na chodidla a obsahuje vybraný komplex přírodních složek, které mají schopnost absorbovat toxiny. Odpadní látky a toxiny, které se po celý život hromadí v našem těle, znamenají pro náš organismus zátěž. Buďte nápomocni svému tělu při procesu zbavování se těchto odpadních látek. 

135 Kč / ks
Skladem

Proč používat detoxikační náplasti TianDe?

Kůže je jedním z největších detoxikačních orgánů, má přes 3,5 milionů potních žláz. Chodidla představují jednu z hlavních cest odvádění potu a toxinů z těla, protože na pokožce chodidel je asi 0,5 milionů potních žláz. Navíc z pohledu tradiční čínské medicíny jsou na chodidlech soustředěny reflexní zóny, které jsou projekcí všech orgánů a více než 60 aktivních bodů. 

Jaké jsou výhody náplastí na očistu organismu Master Herb?

- vysoký obsah přírodních složek

- snadné použití a bezbolestná aplikace

- časově nenáročné

- vnější užití náplasti (na pokožku), tak že nevznikají žádné vedlejší účinky pro trávicí soustavu. 

Jaké jsou výsledky detoxikace?

Tělo se při cílené detoxikaci vyčistí od toxinů, zbaví se přebytečné vody, otoků, bolestí, organismus dosáhne zlepšení PH (odkyselení), zlepší se stav pleti, vlasů a upraví se hormonální rovnováha. Odstranění odpadních látek a toxinů přináší velkou úlevu organismu, za kterou následuje i zlepšení barvy pokožky, vyčištění pokožky, zvýšení imunity, apod. Zbavíte se únavy a pocítíte opět více energie.

Jak ještě napomoci detoxikaci?

- vynechat mléčné a masné výrobky, uzeniny, 

- vynechat bílé pečivo, bílý cukr,

- zvýšit příjem tekutin,

- správná kombinace detoxikačních produktů - viz. nabídka programu zdraví: Základní detoxikace: přípravná fáze a Základní detoxikace: důležitý krok.

Jak aplikovat detoxikační náplasti TianDe?

Přípravek lepte na chodidla večer, nejpozději kolem 21. hodiny. Před použitím je třeba nohy umýt mýdlem v teplé vodě. Aby náplast byla maximálně účinná je vhodné provést koupel nohou s přídavkem bylinné soli - cca 15 minut. Nohy by měly být ponořené včetně lýtek - zrychluje se tok lymfy.

Poté nohy důkladně osušte. Náplast připravte nalepením malého sáčku perforovanou stranou nahoru na lepící část a poté přilepte na spodní stranu chodidla. Na chodidla si můžete natáhnout ponožky. Doba použití náplasti je 8-12 hodin. Ráno obklad opatrně sejměte, tmavý hlen v náplasti - to jsou odstraněné toxiny. Nohy umyjte vodou a mýdlem, použitou náplast zlikvidujte. Použijte minimálně 10-ti denní kúru. 

Co tě může překvapit?

Víte, že během detoxikace může nastat stav nazvaný „léčebná krize“? Symptomy mohou být různé: např. příznaky nachlazení a chřipky, mírné bolesti, zhoršení stavu pleti, úbytek energie. Tento jev je pouze přechodný. Aby se předešlo možným důsledkům a detoxikace probíhala bez zbytečného stresu pro náš organismus, doporučuje se „celkové čištění“ těla provádět dvakrát ročně.

Aktivní složky: 

  • Bambus: Extrakt z bambusové třtiny je vynikající absorbent, který dokáže vytáhnout nečistoty z povrchu kůže, což výrazně urychluje vylučování toxinů a regeneraci buněk. Bambusový extrakt má antimikrobiální vlastnosti, které souvisí s obsahem antiseptika ve vláknech bambusu.
  • Semena buku lesního: Extrakt ze semen buku lesního má stahující a antiseptický účinek, aktivuje proces odstraňování toxinů. Stimulují krevní oběh, aktivují buněčný metabolismus a zvyšují odolnost buněk vůči nepříznivým faktorům životního prostředí.
  • Pomeranč hořký: Extrakt z plodů hořkého pomeranče je celkově posilujícím prostředkem, který zlepšuje látkovou výměnu. Má antitoxické vlastnosti a zvyšuje obranyschopnost organismu.
  • Chitin: Účinný sorbent přírodního původu, který absorbuje toxiny, odpadní látky a soli těžkých kovů. Má antioxidační účinky.
  • Fazole adzuki: Prášek ze semen fazolí adzuki má blahodárný účinek na pokožku, zbavuje organismus toxinů, pomáhá odvádět nadbytečné tekutiny.
  • Kukuřice: Hydrolyzovaný kukuřičný škrob obsažený v detoxikační náplasti čistí a otevírá póry, vyživuje nervové buňky, má změkčující a ochranné účinky na kůži.
Kód Kód: 2355
Jméno značky: TianDe
Kategorie: TianDe

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: