HiPP 2 BIO Combiotik 4 x 700g

Multipack 4 ks
hipp2

HiPP BIO Combiotik je nejnovější generace mléčné výživy přizpůsobená výživovým požadavkům Vašeho dítěte s pečlivě vybranými BIO surovinami a s unikátní kombinací hodnotných složek inspirovaných mateřským mlékem. Její složení je založeno na posledních výsledcích výživových expertů. Již více než 50 let věnuje značka HiPP veškeré úsilí a zkušenosti do výroby mléčné výživy připravované tak, aby Vaše dítě dostávalo přesně to, co potřebuje pro zdravý vývoj. Přísné kontroly kvality - od prvních surovin až po konečný výrobek - zaručují nejvyšší bezpečnost pro Vás i Vaše dítě.

1 469 Kč / ks 367,25 Kč / 1 ks
Skladem
 • Pro podporu imunity*
 • PROBIOTIK - mléčné kultury L.fermentum, které se vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury - v individuální variabilitě a množství.
 • PRAEBIOTIK
 • Galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy. Laktóza je hlavním sacharidem mateřského mléka. Složky GOS jsou tak přirozeně obsaženy v mateřském mléce.
 • METAFOLIN - je registrovaná ochranná známka společnosti Merck KGaA, Darmstadt, Německo. HiPP je jediná kojenecká výživa s bioaktivním folátem Metafolin.
 • Vitaminy C a D*: podporují správnou funkci imunitnío systému.
 • ALA* (Omega-3 kyselina alfa-linolenová): důležité pro rozvoj mozku a nervových buněk a tím pro zdravý růst Vašeho dítěte.
 • DHA*(Omega-3 kyselina dokosahexaenová): při denním příjmu 100 mg přispívá k normálnímu vývoji zraku u kojenců.
 • Obsahuje z cukrů pouze BIO laktózu.
 • V BIO kvalitě
 • Vyrobeno v harmonii s přírodou
BIO špičková kvalita HiPP
Mléčná kojenecká výživa HiPP BIO splňuje požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty.

HiPP 2 BIO Combiotik je určený pro výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce. Je snadno stravitelný a přizpůsoben požadavkům v období přikrmování - v návaznosti na kojení nebo na jakoukoliv mléčnou výživu, pokud je Vaše dítě již přikrmováno. Při přechodu na HiPP 2 BIO Combiotik se může změnit konzistence stolice díky obsahu vlákniny GOS (galaktooligosacharidy) - stolice může být měkčí podobně jako u kojených dětí.

Balení obsahuje 700 g.

* Obsahuje vitamíny C, D, ALA a DHA jako všechna pokračovací mléka dle požadavků legislativy.

Dávkování a způsob užití

Dodržujte následující doporučení. Nesprávná příprava nebo uchovávání připravené láhve by mohlo vést k ohrožení zdraví Vašeho dítěte. Připravujte výživu před každým krmením čerstvou. Zbytky nepoužívejte. Láhev a všechny její součásti vždy pečlivě vymyjte. Otevřený obal ihned po odebrání výrobku dobře uzavřete, uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a zamezte kolísání teplot. Výrobek spotřebujte do 3 týdnů od otevření obalu. Neohřívejte výživu v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření!).

Návod na přípravu:
 1. Pitnou vodu před každou přípravou čerstvě převaříme a necháme zchladnout na cca 40 °C až 50 °C.
 2. Vodu nalijeme do láhve.
 3. Odměrku lehce naplníme výrobkem a zarovnáme o hranu uvnitř boxu. Odměřené množství výrobku přidáme do láhve.
 4. Láhev uzavřeme a důkladně protřepeme.
 5. Zchladíme na teplotu vhodnou k pití (cca 37 °C). Teplotu prověříme.

Množství nápoje a dávkování:
Může být rozdílné na základě individuálních potřeb. Uvedená tabulka je pouze orientační. Kojenci potřebují cca 5 jídel za den. S každým nově přidaným příkrmem odpadá 1 jídlo v lahvi.
 • Na 170 ml připravené výživy je potřeba 150 ml vody a 5 odměrek mléka.
 • Na 200 ml připravené výživy je potřeba 180 ml vody a 6 odměrek mléka.
 • Na 235 ml připravené výživy je potřeba 210 ml vody a 7 odměrek mléka.

Složení

Odtučněné mléko*, laktóza* (z mléka*), rostlinné oleje* (palmový*(1), řepkový, slunečnicový*), produkt mléčné syrovátky*, galaktooligosacharidy* z laktózy* (z mléka*), rybí olej(2), vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, chlorid draselný, seleničitan sodný, L-tyrozin, síran zinečnatý, L-tryptofan, citronan sodný, uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, kyselina L-askorbová a L-askorbát sodný a L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), síran železnatý, stabilizátor kyselina mléčná, L-cystein, jodičnan draselný, nikotinamid, mléčné kultury [L. fermentum hereditum(3)], DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), síran manganatý, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl acetát (vitamín A), thiamin hydrochlorid (vitamín B1), hydrochlorid pyridoxinu (vitamín B6), L-methylfolát vápenatý [Metafolin(4)], fytomenadion (vitamín K), cholekalciferol (vitamín D), D-biotin.

Výživové údaje na 100 ml připravené výživy:
Energie 285 kJ/ 68 kcal, Tuky 3,7 g [z toho nasycené mastné kyseliny 1,6 g, mononenasycené mastné kyseliny 1,6 g, polynenasycené mastné kyseliny 0,5 g (z toho kyselina alfa - linolenová (omega-3 mastná kyselina) 0,06 g, kyselina doxosahexaenová (DHA) 13,6 mg, kyselina linolová (omega - 6 mastná kyselina) 0,42 g)], Sacharidy 7,2 g [z toho cukry 7,2 g (z toho laktóza 7 mg)], Vláknina 0,4 g (z toho galaktooligosacharidy 0,4 g), Bílkoviny 1,3 g.

Minerální látky: Sodík 20 mg, Draslík 88 mg, Chloridy 52 mg (10 %**), Vápník 77 mg (14 %*), Fosfor 44 mg, Hořčík 6,3 mg, Železo 1 mg (13 %**), Zinek 0,5 mg (10 %**), Měď 0,054 mg (11 %**), Mangan 0,0070 mg, Fluoridy < 0,010 mg, Jód 15 mcg (19 %**), Selen 3,9 mcg (20 %**).

Vitamíny: Vitamín A 56 mcg (14 %**), Vitamín D 1,6 mcg (23 %**), Vitamín E 0,80 mg (16 %**), Vitamín K 3,9 mcg (33 %*), Vitamín C 10 mg (22 %*), Vitamín B1 0,051 mg, Vitamín B2 0,14 mg (20 %**), Niacin 0,53 mg, Vitamín B6 0,042 mg, Kyselina listová 11,3 mcg (15 %**), Vitamín B12 0,10 mcg (13 %**), Biotin 1,6 mcg (16 %**), Kyselina pantothenová 0,35 mg (12 %**).

Vztahuje se k sušenému stavu potraviny.

* z ekologického zemědělství
** RHP - referenční hodnota příjmu
(1) z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství
(2) obsahuje DHA (dle legislativy) - přispívá k normálnímu vývoji zraku u kojenců. Účinek je dosažen při denním příjmu 100 mg DHA
(3) Limosilactobacillus fermentum CECT5716
(4) Metafolin je registrovaná ochranná známka společnosti Merck KGaA, Darmstadt, Německo. HiPP je jediná kojenecká výživa s bioaktivním folátem Metafolin.

 Upozornění

Výlučné kojení je v prvních šesti měsících pro Vaše dítě nejlepší. HiPP 2 BIO Combiotik není vhodný jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. HiPP 2 BIO Combiotik je určený pro výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce a má být součástí smíšené stravy. Není vhodný jako jediný zdroj výživy. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla šesti měsíců by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálních potřebách kojence. Podobně jako mateřské mléko obsahují kojenecké výživy sacharidy, které jsou důležitou součástí výživy. Častý nebo trvalý kontakt zubů se sacharidy může způsobit vznik zubního kazu. Proto nenechávejte Vaše dítě pít z láhve po dlouhou dobu a naučte ho co nejdříve pít z hrnečku. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému životnímu stylu Vašeho dítěte.
 
Výrobce/Dovozce:
Hipp Czech s.r.o., Pekařská 14, 155 00 Praha 5
Kód Kód: 96
Jméno značky: HIPP
Kategorie: HIPP
Hmotnost: 4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: