Unimed Pharma Ocuflash 2 x 10 ml

OCUflash je speciální oční roztok s přídavkem výtažku ze světlíku lékařského, který působí v oku protizánětlivě, dezinfekčně a svíravě. Vlastnosti světlíku lékařského se již dlouhodobě využívají ke zklidnění očí, k prevenci a k podpůrné léčbě neinfekčních zánětů víček a spojivek.

129 Kč / ks
Skladem

OCUflash® mohou požívat dospělí, děti i mladiství.

V praxi je OCUflash® ideální použít například:

1. k vymývání oka při odstraňování cizích tělísek, prachu a chlórované vody z oka,2. jako první pomoc po poleptání očí kyselinou nebo zásadou (vápnem, maltou),3. ke zklidnění očí při lehčích, neinfekčních formách zánětů spojivek a zánětů okrajů víček,4. k odstranění krust a k vymývání hlenu a hnisu z oka před aplikací antibiotik u hnisavých zánětů očí,5. k odstraňování šupinek z okrajů víček při vleklých zánětech víčkových okrajů, 6. k výplachům oka po nošení kontaktních čoček (zvláště těch tvrdých), 7. v praxi očního lékaře k výplachům oka po aplanační tonometrii nebo gonioskopii, 8. k odstraňování kosmetických přípravků z okolí oka, víček a řas

Dávkování: Ke zklidnění očí a k podpůrné léčbě neinfekčních zánětů spojivek a víček vkapáváme do dolního spojivkového vaku 1–2 kapky 1–4× denně. Při výplachu čehokoliv cizího z oka aplikujeme roztok až do doby odstranění cizorodé látky či cizích tělísek, popřípadě do zmírnění obtíží.

Kód Kód: 786
Jméno značky: Unimed Pharma
Kategorie: Oční kapky pro děti i dospělé
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: