Unimed OCUflash blue oční kapky 10 ml

OCUflash blue je velmi jemný přírodní produkt určený pro péči o oči, který byl speciálně navrhnut pro novorozence, děti, těhotné a kojící ženy, jakož i pro lidi s citlivýma očima. Obsahuje výtažek ze Světlíku lékařského, která pomáhá při problémech s podrážděnýma očima.

129 Kč / ks
Skladem

Po vytvoření produktu OCUflash, který se stal velmi úspěšný v mnoha zemích, se společnost UNIMED PHARMA rozhodla následovat současné trendy v oftalmologii a uvedla na trh novou verzi produktu OCUflash se stejnými benefity, ale bez konzervačních látek. Tak vznikl OCUflash blue.

Složení:

Chlorid sodný 7 mg v 1 ml, dihydrát edetanu disodného, chlorid draselný, hexahydrát chloridu horečnatého, polysorbát 80, extrakt světlíku lékařského, borax, hydroxid sodný, vodu na injekci.

Oční kapky OCUflash blue se aplikují prostřednictvím inovativní lahvičky se speciálním uzávěrem pro udržení sterility a s přesným dávkováním každé kapky

  • pomáhá při podráždění očí, ječném zrnu, hnisaní, slzení, štípaní očí
  • zmírňuje nepříjemné pocity v oku jako je pálení, řezání, svědění a pocit cizího tělíska v oku
  • pomáhá odstraňovat začervenání očí při alergii, únavě, pobytu v zakouřené místnosti, pobytu na mrazu či větru a podobně
  • okamžitě vyčistí oči od chlorované nebo mořské vody, prachu, písku a jiných cizích tělísek
Kód Kód: 783
Jméno značky: Unimed Pharma
Kategorie: Oční kapky pro děti i dospělé
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: