TianDe tělový krém Tekutá náplast 125 g

Tělový krém Tekutá náplast  - silný bodový protibolestivý efekt. Okamžitá pomoc, příprava na výkon, při bolesti v oblasti kloubů

  • Pro aktivní sportovce - připravuje svaly na zátěž, působí proti bolesti zejména v oblasti kloubů, účinek nastupuje okamžitě, má zahřívací efekt.  
  • Pro osoby  se sedavým zaměstnáním, s nedostatkem pohybu - zahřívací efekt kompenzuje svalům a kloubům nedostatek pohybu.  
319 Kč / ks
Skladem

Má cílený bodový protibolestivý účinek. Působí "TADY a TEĎ".  Je vhodný pro lidi, kteří milují pohyb a  cvičení, stejně jako pro ty, kteří se z nějakého důvodu pohybovat nechtějí nebo nemohou. Aktivní složky způsobují oteplovací efekt, který podporuje prokrvení svalů a kloubů. U sportovců to znamená lepší přípravu na trénink či závod. U osob bez pohybu pomáhají prokrvením vyrovnat nedostatek pohybu. Obsahuje byliny z Horního Altaje: esenciální oleje ze skořice, hřebíčku a jedle, extrakt z červeného pepře, martynii, kafr a mentol, propolis. 

Tělový krém Tekutá náplast znamená:

  • posílený zahřívací účinek obnovující se při vlivu tepla a při fyzické aktivitě
  • má okamžité uvolňující účinky, napomáhá odstranění diskomfortu v oblasti kloubů
  • zjemňuje, hydratuje a zlepšuje pružnost pokožky v místech aplikace
  • místní aplikace na problémové partie
  • aktivně rozehřívá svaly a vazy před sportovní aktivitou.

Více o složení a použití se dozvíte v Brožuře Altai Sacral. 

Použití:

Nanášejte na tělo lehkými masážními pohyby před tréninkem nebo při pocitu diskomfortu v oblasti kloubů. Neaplikujte na poškozenou, podrážděnou nebo citlivou pokožku, nedotýkejte se sliznic, nepoužívejte pro děti. Zahřívací účinek se může znovu objevit při fyzické námaze a vodních procedurách.

Chceš vědět více?

Můžeš shlédnout videa:

Elena radí Tekutá náplast

Bylinné gely a náplasti

Aktivní složky:

Propolis

Extrakt propolisu zlepšuje mikrocirkulaci, podporuje obnovu kloubních tkání.  

Olivy

Extrakt z olivových plodů zlepšuje vzhled pokožky, zvyšuje její pružnost a elasticitu, vyhlazuje drobné vrásky.    

Harpagofyt ležatý

Výtažek z harpagofytu ležatého. Tato rostlina se hojně využívá v lidové medicíně. Má protizánětlivé a antiseptické účinky, zmírňuje bolest v kloubech. Harpagofyt zlepšuje pohyblivost kloubů, zmírňuje pocit ztuhlosti, snižuje otoky.  

Kafr

Aktivuje metabolické procesy v pokožce, zlepšuje přenos účinných látek.    

Mentol

Má osvěžující účinek, který je doprovázen pocitem chladu. Zmírňuje podráždění, tonizuje pokožku. Osvěžuje, odstraňuje nepříjemný zápach.  

Jedle

Olej z jehel jedle má baktericidní účinek díky vysokému obsahu esenciálních olejů a pryskyřic, stimuluje mikrocirkulaci ve tkáních.    

Paprika roční

Extrakt z plodů papriky roční má zahřívací působení na pokožku, urychluje metabolismus v problémových oblastech, pomáhá urychlit mikrocirkulaci, má antioxidační a antibakteriální vlastnosti.    

Skořicový olej

Skořicový olej má nezapomenutelnou vůni a silné účinky. Obsahuje skořicový aldehyd (cinnamald ehyd), jenž tvoří 90 % éterického oleje. Tato látka má antiseptické a hojivé účinky, zmírňuje bolest, hojně se využívá v aromaterapii, medicíně a kosmetickém průmyslu.  

Hřebíček

Esenciální olej z hřebíčku je vynikajícím antiseptikem, urychluje hojení drobných poranění.  

Kód Kód: 2361
Jméno značky: TianDe
Kategorie: TianDe

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: