Řazení produktů
Výpis produktů
Kiddylicious ovocno-zeleninové knoflíčky malina s řepou (5x6g)
135 Kč
/ ks
skladem
Kiddylicious rybičky křupavé malinové 12 g
32 Kč
/ ks
Skladem
Kiddylicious Tyčinky s příchutí zakysané smetany a pažitky 12 g
32 Kč
/ ks
Skladem
Kiddylicious Tyčinky se sýrovou příchutí 12 g
32 Kč
/ ks
skladem
Kiddylicious Tyčinky zeleninové 12 g
Zeleninové tyčinky Kiddylicious představují ideální svačinku pro děti od 9 měsíců. Tyčinka má dutý vnitřek a tvar trubičky, proto se skvěle drží malým dětem.
32 Kč
/ ks
skladem
Kiddylicious velké křupky jahodové 10 g
32 Kč
/ ks
Skladem
Křupky kukuřičné tyčky jemně solené 60 g
25 Kč
/ ks
Vyprodáno
McLLOYD'S Kimifinne Snack srdíčka slaný karamel BIO 30 g
29 Kč
/ ks
skladem
McLLOYD'S Kimifinne Snack sýrové tortilly BIO 30 g
29 Kč
/ ks
skladem
McLLOYD'S Kimifinne Snack tyčinky s kečupem BIO 30 g
29 Kč
/ ks
skladem
Mixit Ovocné Mixies - Jablko & třešeň - přírodní želé bonbóny 35 g
33 Kč
/ ks
Měrná cena:
94,29 Kč / 100 g
Skladem
Mixit Ovocné Mixies - Jahoda & banan - přírodní želé bonbóny 35 g
33 Kč
/ ks
Měrná cena:
94,29 Kč / 100 g
Vyprodáno
Ovocné Mixies - Yuzu - přírodní želé bonbóny 35 g
33 Kč
/ ks
Měrná cena:
94,29 Kč / 100 g
Skladem
PRINGLES Cibule Smetana 165 g
69 Kč
/ ks
Vyprodáno
PRINGLES Original 40 g
35 Kč
/ ks
skladem
PRINGLES Paprika 40 g
35 Kč
/ ks
Vyprodáno
PRINGLES Smetana Cibule 40 g
35 Kč
/ ks
skladem
Rej Křupky kukuřičné bez soli 100 g
25 Kč
/ ks
Vyprodáno
Rej Křupky kukuřičné bez soli 50 g
22 Kč
/ ks
Vyprodáno
Rej Křupky kukuřičné jemně solené 100 g
25 Kč
/ ks
skladem
Rej Křupky kukuřičné vanilkové 90 g
25 Kč
/ ks
Skladem
Rej Křupky kuličky ovocné 45 g
19 Kč
/ ks
Vyprodáno
Sunar BIO dětské křupky mini oceán mango 10m+ 18 g
33 Kč
/ ks
Měrná cena:
183,33 Kč / 100 g
Skladem
Sunar BIO křupky mini farma jahoda 10m+, 18 g
35 Kč
/ ks
Skladem
Sunar dětský snack jahodová srdíčka 50 g
31 Kč
/ ks
skladem
Sunar křupky jablečné prstýnky 50 g
29 Kč
/ ks
skladem
YOYO Bear Fruit Treasures Tropical mango a marakuja 5x20 g
89 Kč
/ ks
skladem
YOYO Bear Fruit Splits jahoda a jablko 5x20 g, 100 g
19 Kč
/ ks
Skladem
YOYO Bear Fruit Splits jahoda a jablko 5x20 g, 100 g
89 Kč
/ ks
Skladem
YOYO Bear Malina 20 g
20 Kč
/ ks
Skladem
YOYO Bear Malina 5 x 20 g, 100 g
89 Kč
/ ks
Skladem






















