Speciální kojenecká výživa HiPP Comfort 4 x 600 g

Multipack 4 ks
hipp comfort

Citlivé bříško není v prvních týdnech a měsících života nic neobvyklého. Zažívací ústrojí ještě není plně vyvinuté, což se může projevit nadýmáním a zácpou. Tato situace je náročná nejen pro samotná malá bříška kojence, kteří mohou nadměrně plakat, ale i pro celou rodinu.

Speciální kojenecká výživa HiPP Comfort je nutričně kompletní kojenecká výživa určená k dietnímu postupu při nadýmání, kolice* a zácpě v kojeneckém věku. Může být podávána od narození jako výlučná výživa u kojenců, kteří nemohou být kojeni, stejně jako od ukončeného 6. měsíce v rámci smíšené stravy. HiPP Comfort je potravina určená pro zvláštní lékařské účely. Podávejte pouze po poradě s lékařem.

*v případech 3měsíční koliky způsobené laktózou

1 659 Kč / ks 414,75 Kč / 1 ks
Skladem

Špičková kvalita HiPP
Při výběru surovin dodržujeme přísná legislativní nařízení pro kojeneckou výživu. Přísné kontroly kvality - od prvních surovin až po konečný výrobek - zaručují nejvyšší bezpečnost pro Vás a Vaše dítě.

Složení:
LAKTÓZA (z MLÉKA), maltodextrin, rostlinné oleje (palmový*, řepkový, slunečnicový), škrob,beta-palmitát1 (z palmového* a slunečnicového oleje), HYDRLYZOVANÁ BÍLKOVINA MLÉČNÉ SYROVÁTKY, galaktooligosaccharidy z LAKTÓZY (z MLÉKA), vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, emulgátor: estery mono-a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citrónovou, chlorid draselný, RYBÍ OLEJ, cholin, olej z Mortierella alpina, L-fenylalanin, L-tyrozin, hydroxid draselný, chlorid hořečnatý, citronan sodný, hydroxid sodný, L-arginin, selenan sodný, L-tryptofan, uhličitanvápenatý, L-histidin, síran zinečnatý, chlorid vápenatý, inositol, jodičnan draselný, síran železnatý, L-karnitin, DL-alfa-tokoferyl acetát (vitamín E), D-panthotenát vápenatý, mléčné kultury (L. fermentum hereditum®2), nikotinamid, síran měďnatý, thiaminhydrochlorid (vitamín B1), retinylacetát (vitamín A), riboflavin (vitamín B2), síran manganatý, pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), l-methylfolátvápenatý (Metafolin®3), fytomenadion (vitamín K), D-biotin, cholekalciferol (vitamín D), kyanokobalamin (vitamín B12). Vztahuje se k sušenému stavu. Pozn. bez lepku.

1 tuky se speciální strukturou podle vzoru mateřského mléka

2Limosilactobacillus fermentum CECT5716

3Metafolin® je registrovaná ochranná známka společnosti MerckKGaA, Darmstadt, Německo.

* z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství

Návod k přípravě:
Prosím dodržujte následující doporučení. Nesprávná příprava by mohla vést k ohrožení zdraví Vašeho dítěte. Proto připravujte výživu před každým krmením čerstvou a ihned podávejte. Nespotřebovanou část připravené výživy znovu nepoužívejte. Láhev a všechny její součásti vždy pečlivě vymyjte. Otevřený obal ihned po odebrání výrobku dobře uzavřete, uchovávejte v suchu a při pokojové teplotě. Spotřebujte do 3 týdnů po otevření. Neohřívejte výživu v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření

 

 1. Pitnou vodu určenou pro kojence před každou přípravou čerstvě převařte a nechte zchladnout
 2. 2/3 připravené vody nalijeme do láhve.
 3. Odměrku lehce naplníme výrobkem a zarovnáme o hranu uvnitř boxu. Odměřené množství přidáme do láhve.
 4. Láhev uzavřeme a důkladně protřepeme.
 5. Přidáme zbytek vody a opět několikrát důkladně protřepeme
 6. Zchladíme na teplotu vhodnou k pití (cca 37 stupňů)
 • 1. - 2. týden*: 7-8 lahví na den - na jednu dávku 60 ml vody 2 odměrky mléka
 • 3. - 4. týden: 5-7 lahví na den - na jednu dávku 90 ml vody 3 odměrky mléka
 • 5. - 8. týden: 5-6 lahví na den - na jednu dávku 120 ml vody 4 odměrky mléka
 • od ukončeného 2. měsíce: 5 lahví na den - na jednu dávku 150 ml vody 5 odměrek mléka
 • od ukončeného 4. měsíce**: 4-5 lahví na den - na jednu dávku 180 ml vody 6 odměrek mléka
 • od ukončeného 5. měsíce: 4 lahví na den - na jednu dávku 210 ml vody 7 odměrek mléka
* Pokud lékař nestanoví jinak.
** Od ukončeného 4. měsíce můžete po dohodě s lékařem začít uvádět příkrmy. Kojenci potřebují cca 5 jídel za den. S každým nově přidaným příkrmem odpadá jedno jídlo v láhvi.

 

Důležité upozornění

Kojení je pro Vaše dítě to nejlepší. Pokud budete chtít použít HiPP Comfort, poraďte se prosím s lékařem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.
HiPP Comfort podávejte pouze na doporučení lékaře a pod lékařským dohledem (potravina pro zvláštní lékařské účely).
HiPP Comfort je určená k dietnímu postupu při nadýmání, kolice a zácpě v kojeneckém věku a může být podávána pouze pod lékařským dohledem od narození jako výlučná výživa, stejně jako od ukončeného 6. měsíce věku v rámci smíšené stravy. Poraďte se s lékařem: HiPP Comfort je vhodná i pro děti ohrožené alergií, nepoužívejte při alergii na bílkoviny kravského mléka nebo při podezření na tuto alergii; pokud se nedostaví zlepšení po několika dnech.
Jako mateřské mléko, obsahují také kojenecké výživy sacharidy, které jsou důležitou součástí výživy Vašeho dítěte. Častý nebo trvalý kontakt zubů se sacharidy může způsobit vznik zubního kazu. Proto nenechávejte Vaše dítě pít z láhve po dlouhou dobu a naučte ho co nejdříve pít z hrnečku. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému životnímu stylu Vašeho dítěte. Nevhodné k parenterálnímu užití.

SKLADOVÁNÍ:
Skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobek je balen v ochranné atmosféře. Obsah sáčku nepřesypávejte do vlastní nádoby.

Minimální trvanlivost: viz. dno obalu.

Výrobek spotřebujte do 4 týdnů od otevření.

Výrobce/Dovozce:
Hipp Czech s.r.o., Pekařská 14, 155 00 Praha 5

Kód Kód: 660
Jméno značky: HIPP
Kategorie: HIPP
Hmotnost: 4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: