Od 17.6.2024 do 21.6.2024 probíhá technická dovolená (malování a úprava skladů) a veškeré objednávky budou expedovány následující pracovní den. Děkujeme za pochopení.

BEBA SUPREMEpro 1

 supreme

Obsah pouze rostlinných olejů (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, řepkový nízkoerukový, slunečnicový). Beba SUPREMEpro 1 ve svém složení deklaruje také hydrolizované (naštěpené = stravitelnější) bílkoviny. Což může být vhodná varianta mléka při citlivějším bříšku miminka. Konzultujte výběr tohoto mléka s pediatrem vašeho dítěte. Zdroj omega-3 je rybí olej.

 

Obsahuje dobrovolné složky:

  • Vysoký obsah pěti HMO oligosacharidů, což jsou oligosacharidy strukturou podobné s těmi v mateřském mléce.
  • Probiotika - bakterie mléčného kvašení (Limosilactobacillus reuteri DSM 17938, 8,9 × 107 KTJ/100 g prášku na konci minimální trvanlivosti),
  • Taurin

 

 

Vzhledem k obsahu probiotik je důležité dbát na správnou teplotu vody při přípravě mléka. Teplota by neměla přesáhnout přes 40 °C, aby nedošlo ke zničení probiotických bakterií. Neobsahuje mléčný tuk.

 

TENTO PRODUKT JE DOSTUPNÝ KE KOUPI ZDE

 

AUTOR ODBORNÝCH RECENZÍ NA MLÉČNÉ FORMULE:

Ing. Adéla Šiková - "Jsem autorka recenzí, které jsou určeny pro všechny rodiče, které zajímá kvalita potravin pro jejich děti. Profesí jsem inženýrka v oboru Bezpečnost a kvalita potravin. Zároveň jsem maminkou a manažerkou kvality v potravinářské firmě. Vystudovala jsem Mendelovu univerzitu v Brně a základními pilíři mého studia byla hygiena potravin, potravinářská legislativa, chemie, ale také výživa.

Pro značku KidPro, která je výrobcem, mezinárodním dovozcem, distributorem a potravinovým podnikem připravuji recenze na výrobky určené pro kojence a malé děti."