PC Battlefield 2042

V blízké budoucnosti, ve světě, který proměnily nepokoje, se musíte přizpůsobit a vypořádat se s dynamicky se měnícím bojištěm. Pomůže vám váš tým a moderní arzenál. S podporou pro 128 hráčů* přináší Battlefield™ 2042 dosud nevídaně rozsáhlá bojiště. Hráči si užijí vylepšené verze režimů Conquest a Breakthrough, Battlefield Portal, což je nová komunitní platforma, kde hráči mohou vytvářet, sdílet a objevovat nečekané bitvy z legendární minulosti Battlefieldu, jeho současnosti i budoucnosti, a zbrusu nový režim Battlefield Hazard Zone: napínavý survival zaměřený na přežití týmů, kde záleží na každé kulce, každé šarvátce a každém rozhodnutí.

750 Kč / ks
Skladem

BATTLEFIELD 2042 – SEASON 4: ELEVENTH HOUR

 • Není čas váhat. Vrací se boj založený na třídách. Povolejte družstvo a dominujte na skalnatém jihoafrickém bojišti, které je ideální pro střety ve stísněných prostorech. Vrhněte se do boje jako průzkumná specialistka Camila Blasco a rozdrťte nepřátelské plány pomocí zařízení X6-Infiltration, díky kterému vaše družstvo není možné označit, a tím pádem ani zastavit. Infiltrujte nepřátelské pevnosti a vypusťte chaos s bojovou technikou CAV-Brawler a nasbírejte zářezy zblízka pomocí kompaktní brokovnice Super 500. Útočná puška RM68 má unikátní tlumič a před jejím zaměřovačem není nikdo v bezpečí. Pokud máte rádi větší mašinky, pořiďte si výkonný kulomet RPT-31. Jeho úderná munice nedá nepříteli šanci se ani otočit na útěk. Když nastane jedenáctá hodina, přežijí jen ti nejodolnější. Zasáhněte do akce jako elitní jednotka – buďte o třídu lepší.

CHARAKTERISTIKA

 • Nová mapa: Flashpoint
  Bojujte v Jižní Africe na mapě, která slibuje boje v uzavřených prostorách. Kamenitá krajina v okolí Flashpointu poskytuje prostor pro bojovou techniku, ale také nabízí ideální příležitost k úkrytu a vymýcení nepřátel na krátkou vzdálenost. V interiérech, včetně podzemních tunelů, se ocitnete v zběsilých střetech na krátkou vzdálenost.
 • Nová specialistka: Camila Blasco
  Chystáte se nenápadně proniknout za nepřátelské linie? Camila Blasco je expertkou na léčky díky průzkumnému výcviku a taktické výstroji postupuje krajinou bez povšimnutí ze strany technologií detekce pohybu. Její zařízení X6-Infiltration zamezuje tomu, aby vás zaměřily nepřátelské zaměřovače, ruší technologie sloužící k označování nepřítele, aby její družstvo zůstalo vždy v bezpečí. Najděte a odhalte nepřátelské technologie a pusťte se do rychlé a efektivní likvidace.
 • Nová zbraň: záložní zbraň, brokovnice Super 500
  Brokovnice určená na krátkou vzdálenost je synonymem pro vysoké riziko a ještě vyšší odměnu. Ideálně zapadne do pozice pro záložní zbraň. Dominujte na bojišti díky kompaktní pumpovací brokovnici, která byla původně ceněna pro průrazné vlastnosti, ale později byla upravena pro boj na extrémně krátkou vzdálenost.
 • Nová zbraň: útočná puška RM68
  Ideální zbraň pro boje v uzavřených prostorech na mapě Flashpoint. RM68 je útočná puška nové generace s výrazným a potlačovacím designem. Vestavěný tlumič nabízí protizávaží pro lepší stabilitu a kontrolu zpětného rázu. Díky všestranné funkci zabudovaného zaměřovače a unikátního tlumiče se můžete přizpůsobit každé situaci.
 • Nová zbraň: samopal AC9
  Odlehčený samopal pro rychlou palbu od boku. Vylepšená ergonomická kvalita dává této oboustranné zbrani lepší ovladatelnost, navzdory nečekané kadenci.
 • Nová zbraň: lehký kulomet RPT-31
  RPT-31 je nový prototyp lehkého kulometu – a je to pořádná bestie. Rychlost střelby je nízká, ale munice má pořádnou sílu a rychlost projektilů je závratná. RPT-31 využívá nové příslušenství v podobě „otočného zaměřovače" a tato otevřená zbraň dokonale plní požadavky na kulomet střední ráže.
 • Nové vozidlo: CAV-Brawler
  Pohybujte se stísněnými prostory s bojovým vozidlem CAV-Brawler, které poskytuje ochranu celé své posádce. Využijte toto ovladatelné vozidlo jako bod zrození a dejte spojencům možnost vstoupit do do akce hned vedle něj – a to i v plně obsazené variantě. Začíná být horko? Použijte aktivní detekce hrozby a systém, který vrhá granáty do všech směrů.
 • Nové vybavení: granátomet SPH
  Granátomet SPH vystřeluje přísavné výbušniny schopné se přichytit k hráčům, vozidlům a objektům. Projektily ničí jak materiál, tak živou sílu.
 • Nový Battle Pass
  Zahrajte si v rámci Battle Passu 4. sezóny 100 úrovní a odemkněte si prémiový obsah zdarma včetně nového specialisty, speciálního vybavení, zbraní, techniky, kosmetických předmětů, 1 300 BFC a časově omezené zkušenostní prémie. Všechny předměty, které mají vliv na hratelnost Battlefieldu 2042, jsou zdarma a lze je získat pro všechny hráče*.

POBÍDKY

 • Vydejte se do boje – získejte Battlefield™ 2042 ještě dnes
 • [Majitelé standardní edice] Upgradujte na verzi Ultimate Edition a v rámci předplatného Year 1 Pass + balíčku Ultimate Pack získejte přístup ke čtyřem novým specialistům, Battle Passu Premium, balíčkům epických skinů a mnoha dalším věcem.
 • Dožeňte konkurenci ještě předtím, než se vrhnete do boje. Pokud jste zmeškali Battle Passy pro 1.–3. sezónu, pořiďte si Year 1 Pass + balíček Ultimate Pack a získáte 1000 BFC za každou zmeškanou sezónu a specialisty z těchto sezón, Lis a Crawforda.
 • Posuňte svůj tým na novou úroveň. Upgradujte na Battle Pass Premium a okamžitě odemkněte prvních 20 úrovní obsahu 4. sezóny.
 • Informace jsou půlka bitvy. Veškeré informace o hře Battlefield™ 2042 – Season 4: Eleventh Hour najdete na https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-2042/season-4.   

PRÁVNÍ TEXT

©2023 Electronic Arts Inc. EA, logo EA, logo DICE, Ripple Effect Studios a Battlefield jsou ochrannými známkami společnosti Electronic Arts Inc.

Informace se mohou změnit, protože nasloucháme vašim podnětům a naši živou službu a její obsah nadále vyvíjíme a obohacujeme. Naši komunitu se vždy snažíme co nejlépe informovat.

S TOUTO HROU NENÍ SPOJEN ŽÁDNÝ VÝROBCE ZBRANÍ, VOJENSKÝCH VOZIDEL NEBO VYBAVENÍ, ANI JEJÍ VZNIK NESPONZOROVAL A NEPODPOROVAL.

*Odemčení obsahu bezplatného Battle Passu vyžaduje postup ve hře.

*Odemčení obsahu prémiového Battle Passu vyžaduje Year 1 Pass (k dispozici pro majitele Gold/Ultimate Edition) či Season 4 Battle Pass (prodává se samostatně) a postup ve hře.

 

Kód Kód: 2124
Kategorie: Počítače

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: