Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK 4x800g

Multipack 4 ks
Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK 4x800g

Počátek života děťátka je výjimečné období. Je krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Víme, že pokud chcete vytvořit pevný základ pro budoucnost vašeho miminka, hraje výživa důležitou roli. Podporujeme vás v hledání rovnováhy při kojení a krmení vašeho miminka. Již 50 let se věnujeme odkrývání tajemství mateřského mléka, nejlepší výživy pro imunitu dětí. Vkládáme všechny naše znalosti do receptur podporujících imunitní systém* a vývoj* vašeho děťátka. Receptura obsahuje látky důležité pro Vaše miminko – oligosacharid mateřského mléka 2’FL, a dále HMO 3’GL1 a prebiotika GOS/FOS. Složení je obohaceno o vysoce kvalitní mléčný tuk, který dodává mléku plnou lahodnou chuť. Obsahuje důležité esenciální látky a živiny na podporu imunitního systému – vitamíny C a D*. Obsahuje také omega 3* a 6.

 

ODBORNÁ RECENZE TOHOTO PRODUKTU 

1 999 Kč / ks 499,75 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Počátek života děťátka je výjimečné období. Je krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Víme, že pokud chcete vytvořit pevný základ pro budoucnost vašeho miminka, hraje výživa důležitou roli. Podporujeme vás v hledání rovnováhy při kojení a krmení vašeho miminka.

Již 50 let se věnujeme odkrývání tajemství mateřského mléka, nejlepší výživy pro imunitu dětí. Vkládáme všechny naše znalosti do receptur podporujících imunitní systém* a vývoj* vašeho děťátka.

* Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému, vitamin D je důležitý pro normální růst a vývin kostí u dětí, kyselina alfa-linolenová přispívá k rozvoji mozku a nervové soustavy, dle požadavků legislativy všechna pokračovací mléka obsahují vitamíny C, D a kyselinu alfa-linolenovou.

**HMO (oligosacharid mateřského mléka) 3'GL (3'galaktosyllaktóza) pochází z našeho unikátního procesu.

***Je vhodné pro děti od ukončeného 6. měsíce, které nemohou být kojeny, po konzultaci s lékařem, v kombinaci se zaváděním příkrmů.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na zadní straně obalu) vlijte do vysterilizované láhve.
Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku v přední části víčka.
Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na zadní straně obalu). Ihned po uzavření láhve ji důkladně protřepejte ve svislé poloze.
Před podáváním ověřte teplotu mléka kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
Doporučené dávkování
Doporučené množství mléka denně je orientační, řiďte se individuální potřebou dítěte a doporučením vašeho pediatra. Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno

Věk dítěte Min počet dávek na 24 h. Příprava 1 dávky - v ml Voda v ml Počet odměrek prášku
6 - 8 měsíců 5 x 200 ml mléka nebo 4 x 266 ml mléka 200 180 6
9 - 10 měsíců 4 x 200 ml mléka nebo 3 x 266 ml mléka 266 240 8
11 - 12 měsíců 3 x 200 ml mléka nebo 2 x 266 ml mléka - - -

100 ml Nutrilon 2 Profutura = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky = 285 kJ (68 kcal). 1 zarovnaná odměrka = 4,8 g sušeného prášku. Používejte originální odměrku z výrobku.

Složení
Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, kokosový), bezvodý mléčný tuk (z mléka) 10,8 %, galaktooligosacharidy (z mléka) 8,4 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, rybí olej, syrovátková bílkovina (z mléka), 2'fukosyllaktóza, chlorid draselný, citran draselný, olej z Mortierella alpina, cholin chlorid, citran sodný, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), chlorid sodný, chlorid hořečnatý, taurin, inositol, síran železnatý, uhličitan vápenatý, L-tryptofan, L-askorban sodný, L-karnitin, síran zinečnatý, cytidin 5'-monofosfát, sodná sůl uridin 5'-monofosfátu, antioxidant (askorbyl palmitát), adenosin 5'-monofosfát, sodná sůl inosin 5'-monofosfátu, DL-alfa-tokoferyl acetát, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, sodná sůl guanosin 5'-monofosfátu, síran měďnatý, retinyl palmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran manganatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, retinyl acetát, kyanokobalamin.
Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Alergeny: Výrobek obsahuje mléko, rybí olej a sójový lecitin


Výživové údaje na 100 ml mléka:

Energetická hodnota 285 kJ/68 kcal
Tuky 3,2 g (z toho: - nasycené mastné kyseliny 1,6 g, polynenasycené mastné kyseliny 0,5 g, - kyselina arachidonová (AA) 8,9 mg, - kyselina dokosahexaenová (DHA) 17 mg, - kyselina linolová (LA) 425 mg, - kyselina alfa-linolenová (ALA) 52,2 mg)
Sacharidy 8,1 g (z toho: - cukry 8 g, - laktóza 7,8 g, polyalkoholy - inositol 6,2 mg), Vláknina 0,60 g (z toho: galaktooligosacharidy (GOS) 0,48 g, fruktooligosacharidy (FOS) 0,08 g, 2'fukosyllaktóza (2'FL) 0,05 g, 3'galaktosyllaktóza (3'GL) 0,015 g)
Mléčné bílkoviny 1,4 g.

Vitaminy
Vitamin A 60 mcg, vitamin D3 1,7 mcg (24 %*), vitamin E 0,93 mg TE, vitamin K1 4,6 mcg, vitamin C 8,9 mg (20 %*), thiamin (B1) 0,05 mg, riboflavin (B2) 0,14 mg (20 %*), niacin (B3) 0,46 mg, vitamin B6 0,048 mg, folát 13 mcg, kyselina listová 7,7 mcg, vitamin B12 0,17 mcg, biotin 1,9 mcg, kyselina pantothenová 0,475 mg.

Minerální látky
Sodík 23 mg, draslík 78 mg, chloridy 54 mg, vápník 72 mg, fosfor 50 mg, hořčík 7,1 mg, železo 1,0 mg, zinek 0,50 mg, měď 0,054 mg, mangan 0,005 mg, fluoridy <0,0061 mg, selen 3 mcg, jód 13 mcg.

Ostatní důležité látky
L-karnitin 2,0 mg, cholin 15 mg, taurin 5,1 mg, nukleotidy 2,4 mg.

* % referenční hodnoty příjmu

SKLADOVÁNÍ:
Skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobek je balen v ochranné atmosféře. Obsah sáčku nepřesypávejte do vlastní nádoby.

Minimální trvanlivost: viz. dno obalu.

Výrobek spotřebujte do 4 týdnů od otevření.


Upozornění
Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Potravina pro zvláštní výživu kojenců starších 6 měsíců. Nutrilon Profutura DUOBIOTIK 2 má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy, nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávaní příkrmů, včetně výjimky z pravidla věku 6 měsíců, by mělo být přijímáno jen na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a rozvojových potřebách konkrétního kojence. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení. Podporujeme doporučení WHO - plné kojení v prvních 6 měsících věku a pokračování až do 2 let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy.

Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Vyvarujte se dlouhému kontaktu mléčné výživy se zoubky - zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Pravidelně pečujte o zoubky dítěte, zejména před spaním. Požádejte o radu zubního lékaře.

Kód Kód: 75
Jméno značky: Nutrilon
Kategorie: Nutrilon
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: