Od 17.6.2024 do 21.6.2024 probíhá technická dovolená (malování a úprava skladů) a veškeré objednávky budou expedovány následující pracovní den. Děkujeme za pochopení.

HiPP Anti-Reflux 4 x 600 g

Multipack 4 ks
HiPP Anti-Reflux 4 x 600 g

Speciální kojenecká výživa HiPP Anti-Reflux je nutričně kompletní výživa určená k dietnímu postupu při častém ublinkávání v kojeneckém věku. Může být podávána od narození jako výlučná výživa u kojenců, kteří nemohou být kojeni, stejně jako od ukončeného 6. měsíce v rámci smíšené stravy. HiPP Anti-Reflux je potravina určená pro zvláštní lékařské účely. Podávejte pouze po poradě s lékařem. Je zcela normální, když miminko po jídle ublinkává malé množství stravy. Některá miminka ale ublinkávají větší množství stravy, než je obvyklé, nebo se množství zvyšuje. V tomto případě se poraďte vždy s lékařem na vhodném postupu.

1 659 Kč / ks 414,75 Kč / 1 ks
Skladem

Speciální kojenecká výživa HiPP Anti-Reflux obsahuje:

Karubin (svatojánský chléb) - přirozené zahušťovadlo, díky kterému je výživa zahuštěná a potrava tak zůstává v žaludku déle. Tím se snižuje návrat potravy do jícnu (reflux) a tedy i ublinkávání. Mouka z karubinu (svatojánského chleba) je hodnotná přírodní vláknina, proto je možné, že se při přechodu na HiPP Anti-Reflux změní konzistence stolice na řidší. Přírodní mléčné kultury L. fermentum, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury – v individuální variabilitě a množství
Špičková kvalita HiPP. Při výběru surovin dodržujeme přísná legislativní nařízení pro kojeneckou výživu. Přísné kontroly kvality - od prvních surovin až po konečný výrobek - zaručují nejvyšší bezpečnost pro Vás a Vaše dítě.

Důležité upozornění:
Kojení je pro Vaše dítě to nejlepší. Pokud budete chtít použít HiPP AR, poraďte se prosím s lékařem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.
HiPP AR podávejte pouze na doporučení lékaře a pod lékařským dohledem (potravina pro zvláštní lékařské účely)
HiPP AR je určená k dietnímu postupu při ublinkávání v kojeneckém věku a může být podávána pouze pod lékařským dohledem od narození jako výlučná výživa, stejně jako od ukončeného 6. měsíce věku v rámci smíšené stravy.

Poraďte se s lékařem: HiPP AR není vhodná pro děti ohrožené alergií, nepoužívejte při alergii na mléčné bílkoviny; pokud se nedostaví zlepšení po několika dnech
Jako mateřské mléko, obsahují také kojenecké výživy sacharidy, které jsou důležitou součástí výživy Vašeho dítěte. Častý nebo trvalý kontakt zubů se sacharidy může způsobit vznik zubního kazu. Proto nenechávejte Vaše dítě pít z láhve po dlouhou dobu a naučte ho co nejdříve pít z hrnečku. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému životnímu stylu Vašeho dítěte
Nevhodné k parenterálnímu užití

 

Dávkování a způsob užití
Návod k přípravě: Prosím dodržujte následující doporučení. Nesprávná příprava by mohla vést k ohrožení zdraví vašeho dítěte. Proto připravujte výživu před každým krmením čerstvou a ihned podávejte. Nespotřebovanou část připravené výživy znovu nepoužívejte. Láhev a všechny její součástí vždy pečlivě vymyjte. Otevřený obal ihned po odebrání výrobku dobře uzavřete uchovávejte v suchu a při pokojové teplotě. Spotřebujte do 3 týdnů po otevření. Neohřívejte výživu v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření).
Pitnou vodu určenou pro kojence před každou přípravou čerstvě převaříme a necháme zchladnout na cca 40-50°C.
Připravenou vodu nalijeme do láhve.
Odměrku lehce naplníme výrobkem a zarovnáme o hranu uvnitř boxu. Odměřené množství přidáme do láhve.
Láhev uzavřeme a důkladně protřepeme.
Výživu ponecháme 7 minut bobtnat, pak protřepeme. Zchladíme na teplotu vhodnou k pití (cca 37°C). Teplotu prověříme.


Doporučené dávkování:

1. - 2. týden: 7-8 porcí denně (1 porce = 60 ml vody a 2 odměrky mléka)
3. - 4. týden: 5-7 porcí denně (1 porce = 90 ml vody a 3 odměrky mléka)
5. - 8. týden: 5-6 porcí denně (1 porce = 120 ml vody a 4 odměrky mléka)
od ukončeného 2. měsíce: 5 porcí denně (1 porce = 150 ml vody a 5 odměrek mléka)
od ukončeného 4. měsíce: 4-5 porcí denně (1 porce = 180 ml vody a 6 odměrek mléka)
od ukončeného 5. měsíce: 4 porcí denně (1 porce = 210 ml vody a 7 odměrek mléka)


Složení/Zloženie:
Odtučněné MLÉKO/odtučnené MLIEKO, produkt MLÉČNÉ SYROVÁTKY/MLIEČNEJ SRVÁTKY, rostlinné/rastlinné oleje (palmový*, řepkový/repkový, slunečnicový/slnečnicový), LAKTÓZA (z MLÉKA/MLIEKA), zahušťovadlo/zahusťovadlo karubin/karobová guma (mouka ze/múka zo svatojánského/ svätojánskeho chleba), RYBÍ OLEJ, chlorid draselný, cholin/cholín, olej z Mortierella alpina, uhličitan vápenatý, chlorid vápenatý, citronan sodný, L-phenylalanin/L-phenylalanín, selenan sodný, L-tyrozin/L-tyrozín, síran zinečnatý/zinočnatý, vapenaté soli kyseliny orthofosforečné/orthofosforečnej, L-leucin/L-leucín, L--tryptophan/L-tryptofán, L-histidin/L-histidín, siran železnatý, stabilizátor kyselina mléčná/mliečna, jodičnan draselný, L-askorbát/askorban sodný a L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), mléčné kultury/mliečne kultúry (L. fermentum hereditum)1, DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), nikotinamid/nikotinamíd, D-pantotenát vápenatý, síran měďnatý/meďnatý, thiamin/tiamín hydrochlorid (vitamín B1), retinylacetát (vitamín A), uhličitan hořečnatý/horečnatý, inositol/inozitol, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), L-methylfolát vápenatý (Metafolin3), fytomenadion (vitamín K), cholekalciferol (vitamín D), D-biotin/biotín, kyanokobalamin/kyanokobalamín (vitamín B12). Vztahuje se/ vzťahuje sa k sušenému stavu. Pozn.: bez lepku/ bezgluténové.

Alergeny jsou vyznačeny velkými písmeny. 
Alergeny: výrobek obsahuje mléko, mléčné syrovátky, rybí olej, laktózu


1 Limosilactobacillus fermentum hereditum CECT5716
3 Metafolin je registrovaná ochranná známka společnosti/spoločnosti Merck KGaA, Darmstadt, SRN.
* z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství/ trvalo udržateľného hospodárstvaVýrobce/Dovozce:
Hipp Czech s.r.o., Pekařská 14, 155 00 Praha 5

Kód Kód: 2330
Jméno značky: HIPP
Kategorie: HIPP
Hmotnost: 4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: