Frosch Prací prostředek sensitive Aloe vera 1500 ml

Tekutý prací prostředek sensitive s výtažky z aloe vera Frosch EKO má velmi šetrné složení, které ocení i osoby s citlivou pokožkou. Dodává příjemnou vůni čistoty.

229 Kč / ks
Skladem

Úvod

Tekutý prací prostředek sensitive s výtažky z aloe vera Frosch EKO má velmi šetrné složení, které ocení i osoby s citlivou pokožkou. Dokonale odstraňuje všechny nečistoty z prádla a dodává mu příjemnou vůni čistoty. Zanechává měkké, čisté a svěží oblečení. Přírodní prací gel představuje silnou, ale i ohleduplnou čisticí sílu. Navíc se v přírodě snadno odbourává a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obal produktu pochází ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu, díky tomu nevzniká plastový odpad. Přípravek obsahuje jemnou parfemaci. Dermatologicky testováno. Vegan.

Hlavní vlastnosti:

  • zanechává čistě a svěží prádlo
  • šetrný k pokožce
  • ekologická volba

Použití

Prádlo předem roztřiďte a respektujte prací pokyny uvedené na etiketách. Na vytrvalé skvrny aplikujte prací prostředek přímo ještě před praním. Pokyny k dávkování: 50 ml na lehce špinavé prádlo, 66 ml na středně špinavé prádlo, 85 ml na velmi špinavé prádlo. Na ruční mytí doporučujeme použít 40 ml na 10 l vody. Při velmi tvrdé vodě doporučujeme přidat 20 ml navíc. Objem uzávěru je 40 ml.

Upozornění

H319 – Způsobuje vážné podráždění očí. P102 – Uchovávejte mimo dosah dětí P301+P330+P331 – PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. P305+P351+P338 – PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 – Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. P501 – Odstraňte obsah/obal v zařízení schváleném pro likvidaci odpadů.

Kód Kód: 2394
Jméno značky: FROSCH
Kategorie: Čistící a prací prostředky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: