Od 17.6.2024 do 21.6.2024 probíhá technická dovolená (malování a úprava skladů) a veškeré objednávky budou expedovány následující pracovní den. Děkujeme za pochopení.

Frosch EKO Odstraňovač skvrn s aktivním kyslíkem 75 ml

Tento výkonný odstraňovač skvrn je vaším nejlepším spojencem v boji s kečupem, červeným vínem, kávou, čajem, čokoládou a dokonce i skvrnami od ovoce a zeleniny. S Frosch EKO Odstraňovačem skvrn už se nemusíte trápit nadávkami při znehodnocení oblíbených textilií!

75 Kč / ks
Skladem

Jeho speciální složení s aktivním kyslíkem účinně odstraňuje bělitelné skvrny, zatímco zachovává přirozené barvy vašich textilií. Aplikace je snadná – jednoduše naneste odstraňovač přímo na skvrnu před praním a nechte ho působit až 10 minut. Poté jen vyperte textilii v pračce jako obvykle a uvidíte fantastické výsledky. Nezapomeňte však vyzkoušet stálobarevnost na nenápadném místě a postupovat podle pokynů výrobce materiálu.

Co je nejlepší na tomto odstraňovači skvrn? Je ekologicky šetrný, ale přesto účinný! Frosch EKO Odstraňovač skvrn je navržen s ohledem na životní prostředí, takže můžete mít klidný svědomí, že chráníte planetu i při úklidu. S tímto produktem nejenže získáte skvělé výsledky, ale také přispíváte k udržitelnosti.

Trvanlivost: 24 měsíců od data výroby

 

Složení

< 5 % fosfonáty, bělicí činidla na bázi kyslíku, parfémy.

 

Kód Kód: 3428
Jméno značky: FROSCH
Kategorie: Čistící a prací prostředky
Hmotnost: 0.075 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: