Frosch EKO Octový odvápňovač 300 ml

Jedná se o vysoce koncentrovaný čisticí přípravek, díky kterému si s vodním kamenem poradíte levou zadní, a to i s vodním kamenem v rychlovarné konvici. Za zmínku rozhodně stojí i účinné přírodní složení, jehož klíčovou ingrediencí je ovocný ocet. Složení odvápňovače je maximálně šetrné k čištěným povrchům a také k přírodě.

89 Kč / ks
Skladem

Výhody octového odvápňovače:

  • účinně odstraňuje vodní kámen a je vhodný i pro rychlovarné konvice,
  • je založený na přírodním složení s ovocným octem,
  • je šetrný k čištěným povrchům i k přírodě.

Obsah všech čisticích a pečujících prostředků Frosch je v přírodě snadno biologicky odbouratelný a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obaly jsou vyrobeny z opětovně recyklovatelného materiálu tak, aby nevznikal odpad.

 

Použití

Při lehkém zavápnění vodním kamenem rozpusťte 2 polévkové lžíce koncentrátu (30ml) v 5 litrech vody a roztokem vyčistěte zavápněný povrch. Při silném znečištění naneste přímo neředěný koncentrát, nechte působit a poté dobře opláchněte. Vhodné např. pro konvice a hrnce. Při odvápnění kávovarů postupujte podle pokynů výrobce přístroje. Nemíchejte s jinými výrobky. Nevhodné pro materiály citlivé na kyseliny, např. mramor, terazzo, přírodní kámen, armatury se zlacením nebo stříbřením, smaltované povrchy. Reakci citlivého povrchu vyzkoušejte na místě, které není vidět. Armatury vždy dobře opláchněte a osušte.

Trvanlivost: 48 měsíců od data výroby

Kód Kód: 2379
Jméno značky: FROSCH
Kategorie: Čistící a prací prostředky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: