Bella Baby Happy 2 Mini 3–6 kg dětské pleny 38 ks

Plenky Happy Soft&Delicate jsou vybavené speciálním systémem Early Care System, který zaručuje výjimečnou měkkost, vysokou savost a ochranu před podrážděním citlivé pokožky miminka.

189 Kč / ks 4,97 Kč / 1 ks
Skladem

Úvod

Malá miminka vyžadují zvláštní péči s ohledem na jejich citlivou pokožku. Nejmenší velikosti plenek Happy jsou proto vybaveny speciálním systémem Early Care System, který zaručuje výjimečnou měkkost, vysokou savost a ochranu před podrážděním citlivé pokožky miminka. Díky vlastnostem plen Happy Mini, které odpovídají potřebám miminka, jsou tyto plenky jako nejjemnější prádlo. Indikátor vlhkosti (speciální proužek v přední části plenky, který mění barvu) vám pomůže určit správný čas, kdy je třeba plenku vyměnit, aby bylo miminko stále v suchu a cítilo se pohodlně.

Prodyšné, extra jemné a pohodlné plenky

Plenky jsou plně prodyšné díky technologii Air Flow, která zajišťuje přístup čerstvého vzduchu k pokožce dítěte, a tím ji chrání před opruzením a podrážděním. Speciální embosovaná netkaná textilie Premium Dry rychle a účinně pohltí obsah plenky a poskytne rychlý pocit sucha. Super měkká vnější vrstva pleny Extra Soft Cover zaručuje komfort a jemnost. Pružné volánky zajistí, že skutečně nikde nic neunikne. Suché zipy s možností opakovaného odepínání a zapínání jsou pružné a měkké, netlačí a zároveň zaručují správnou fixaci.

Hlavní vlastnosti:

  • plenky pro miminka s váhou 3–6 kg
  • výjimečně měkké, jemné a maximálně savé 
  • plně prodyšné
  • rychle absorbují tekutiny
  • indikátor vlhkosti
  • pružné zapínání a volánky
  • super měkká vnější vrstva
  • opakovaně odepínatelné suché zipy

Použití

Před použitím je velmi důležité plenku aktivovat. Aktivace načechrá absorpční jádro, které je původně stlačené, a zvedne stojící manžety, které zabraňují postrannímu úniku. Plenku uchopte a několikrát roztáhněte, pak ji podélně přeložte a po vnější straně po celé délce pomačkejte a vytvořte tkz. korýtko. Plenku umístěte mezi nohy děťátka, ubezpečte se, že těsně přiléhá k tělu a zafixujte ji na těle dítěte pomocí elastických suchých zipů. Plenka je určena k jednorázovému použití, použitou plenku vhoďte do koše.

Kód Kód: 2618
Jméno značky: Bella Happy
Kategorie: Bella Happy
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: