ÚVOD

KidPro je především značka a záruka nejvyšší kvality, kterou využívá celá řada stomatologických, pediatrických a gynekologických ambulancí. Výrobky jsou také často malým dárkem pro rodičky ve vybraných a prestižních porodnicích. Produkty KidPro však hlavně využívá tisíce spokojených maminek, miminek či veřejně známých osobností jako královna Instagramu Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A, Míša Leitnerová alias B.A.B.I.K.A, mistryně světa v plážovém volejbale Kristýna "KIKI" Kolocová,  herečka Tereza Bebarová a celá řada dalších.

Česká výroba, české certifikáty, důraz na kvalitu, testování a bezpečnost. To je důvod proč maminky, porodnice, stomatologové, obchodní řetězce MALL, Bambule, Sparkys, ale i nejstarší hračkářství světa (Hamleys) vybírá do své nabídky právě KidPro, které svou kvalitu podtrhuje pravidelný dohled Krajské hygienické stanice a České obchodní inspekce.

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.