Bioderma Photoderm Mineral Fluide SPF 50+ 75g

Bioderma Photoderm Mineral Fluide SPF 50+ 75g

Bioderma Photoderm MINERAL fluid SPF50 je opalovací krém vytvořený pro citlivou pokožku nebo pokožku alergickou na parfemaci či chemické filtry, jakož i pro miminka (od 6 měsíců).

450 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Všechny typy pleti nemají stejnou toleranci vůči UV filtrům, a i proto u některých lidí vznikají na chemické filtry alergie. Ta se může projevit například v podobě červených skvrn. Opalovací krémy obsahující pouze minerální filtry jsou naopak známé tím, že jsou nejlépe snášeny, a to i u lidí s obzvláště citlivou nebo alergickou pokožkou. Photoderm MINERAL Fluid SPF 50+ je opalovací krém vhodný pro pleť, která nesnese nebo je alergická na parfémy nebo chemické filtry, a také pro dětskou pokožku (od 6 měsíců věku):

Jeho složení se 100 % minerálních filtrů nabízí optimální ochranu proti UVA a UVB záření a zajišťuje vynikající snášenlivost pro citlivou i alergickou pokožku. - BUNĚČNÁ OCHRANA doplňuje působení UVA/UVB filtrů a díky vitamínu E, který je silným antioxidantem, chrání buňky před oxidačním stresem. Má ultra tekutou a lehkou texturu se snadným roztíráním, pro rovnoměrnou a optimální ochranu, a proto je pravým dermatologickým přípravkem v péči o pokožku, která je vystavena slunci.

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.