Unimed Pharma Ocuhyl C oční kapky 10 ml

Unimed Pharma Ocuhyl C oční kapky 10 ml

OCUhyl C jsou kapky do očí určené především pro problémy se suchým okem. Jedná se o umělé slzy s obsahem kyseliny hyaluronové, která má zvlhčující, ochranný a uklidňující účinek. Tyto kapky jsou vhodné pro všechny druhy kontaktních čoček.

189 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Rozdíl mezi OCUflashem a OCUhylem C je v tom, že OCUflash funguje jako určitá prevence za účelem čištění oka a naopak OCUhyl C je vhodný již v momentě, kdy máte problém například se suchým okem.

Kapky napomáhají při únavě, pálení a suchých očích. Díky svému obsahu mají také ochranný, protizánětlivý a regenerační účinek na epitel povrchu oka. Neobsahují žádné konzervační ani antimikrobiální látky. Jsou určené pro citlivé oči, mohou je užívat nositelé kontaktních čoček. Jsou vhodné pro dospělé, mladistvé i děti.

Složení: Hyaluronát sodný 1,2 mg/ml, pomocné látky: extrakt z měsíčku lékařského, chlorid sodný, chlorid draselný, chlorid vápenatý, chlorid hořečnatý, trihydrát octanu sodného, citrát sodný, voda na injekce.

Použití: Aplikujte 1 kapku do spojivkového vaku oka 1-3x denně. Při větších potížích můžete kapat i častěji.

Upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.