KidPro brýle Max, barevné s gravírováním

KidPro brýle Max, barevné s gravírováním

Brýle max mají kovové obruby a bambusové stranice, které tak nejen znatelně odlehčují celkovou váhu brýlí, ale také umožňují majiteli vygravírovat jméno, přezdívku, iniciály či věnování. Gravírování je zahrnuto v ceně. Brýle Max jsou polarizační, moderní, lehké a velmi dobře sedí na obličeji. Designem jsme se inspirovali v zahraničí, ale vyrábíme a testujeme v České republice.

750 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: KidPro

 

Základem slunečních brýlí obecně je UV filtr. Polarizace je nadstavbový filtr, který propouští jen vertikální světlo a pohlcuje světlo horizontální. Polarizační brýle MAX tak odstraňují odlesky a zabraňují nebezpečnému oslnění, kterému se chceme, například během řízení, nejlépe zcela vyhnout. 

Bambusové stranice jsou velmi lehké, pevné, ohebné a v rámci pořizovací ceny umožňujeme gravírování libovolného textu. Případně si můžete připlatit za individuální úpravu.

Obruby jsou vyrobené tak, aby bylo možné kdykoliv vyměnit stranice, nosníky a také skla sluneční za dioptrická. V případě žádosti o dioptrická skla nás prosím před objednávkou kontaktujte. 

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.