KidPro Klip na dudlík Česká republika Lev, se jménem

KidPro Klip na dudlík Česká republika Lev, se jménem

NOVINKA KIDPRO

Klip na dudlík Česká republika Lev a jménem je exkluzivní klip pro každého fanouška a vlastence. Klip na dudlík v národních barvách zdobí kopie velkého státního znaku České republiky. Jedná se o nejen krásný, elegantní a moderní doplněk, který navíc zabraňuje dudlíku upadnutí na zem, ale zároveň se jedná o hračku, která podporuje díky kuličkám rozvoj jemné motoriky. Vygravírovaný znak a jméno (které nám zašlete při objednávce do poznámky) je vypáleno laserem bez použití tisku. Klip na dudlík je vyroben z potravinářského silikonu a bukového dřeva. Materiál je zdravotně nezávadný, testovaný a certifikovaný v České republice u TZÚS v Českých Budějovicích. Materiál rovněž neobsahuje BPA, těžké kovy a je testován podle předepsané normy pro "držák na šidítko / dudlík".

350 Kč

Doplňující objednávka

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Klipy na dudlíky KidPro jsou výrobkem nejvyšší kvality. Speciální lanko, které je součástí klipu na dudlík unese nosnost minimálně 60 kg. Výrobek podléhá přísným kontrolám a řadě mechanických zkoušek, trvanlivosti a odolnosti klipu či bezpečnosti s manipulací dítěte.

Produkt je zasílán v balení s popisem výrobku v českém jazyce.

Jméno dítěte prosím zašlete na info@kidpro.cz nebo jednoduše do objednávky přidejte poznámku.

 

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.