KidPro Kousátko se jménem, růžové

KidPro Kousátko se jménem, růžové

NOVINKA KIDPRO

KidPro kousátko se jménem je osobitý a originální dárek v podobě senzorické hračky určené ke vkládání do úst a blahodárně působící na vývoj dítěte. Kousátka KidPro podporují rozvoj motoriky, jsou vyrobená a testovaná v České republice. Vyrobeno z potravinářského silikonu a bukového dřeva.

399 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: KidPro

Při objednávce prosíme do poznámky o uvedení jména dítěte. Objednávku obvykle zpracujeme a odesíláme do tří dnů. V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na email: info@kidpro.cz 

Vhodné pro děti od 3 měsíců, kdy poprvé uchopují předměty do rukou a vkládají do úst. Kousátko KidPro pomáhá masírovat dásně, podporuje prořezávání zoubků i slinění, které je žádoucí jako jedna z prevencí proti zubnímu kazu. Kousátko také podporuje rozvoj drobné motoriky.

Součástí testování kousátek v České republice je také odolnost vůči roztržení (nosnost 25kg), chemickým vlastnostem (nezávadnost) a rozměrů k eliminaci vdechnutí či zapadnutí části kousátka do úst dítěte dle normy EN71. Kousátka KidPro jsou bezpečná, testovaná a nezávadná. Naše české certifikáty naleznete v horním menu.

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.