KidPro Memories kousátko, modré

KidPro Memories kousátko, modré

NOVINKA KIDPRO

Trendy kousátko se jménem a údaji, které navždy zachová vzpomínky na narození Vašeho miminka. To je silikonové kousátko se dřevem Memories od KidPro. Působí blahodárně na prořezávání zoubků, masíruje dásně, pomáhá od bolesti a podporuje rozvoj motoriky. Zaznamenejte jméno, váhu, délku a datum narození Vašeho miminka na kousátko, které pomůže s vývojem Vašeho dítěte. Údaje jsou již v ceně kousátka. Doplňující objednávka se týká úprav z druhé strany nebo balení. Vyrobeno a testováno v České republice.

350 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: KidPro

Text na kousátku je gravírovaný laserem bez použití tisku. Je zdravotně nezávadný a věčný. Údaje jako jméno, váha, datum narození či délka miminka jsou zahrnuty v ceně kousátka. Pokud byste měli zájem o věnování na druhou stranu kolečka či libovolný text, tak je to pochopitelně možné, ale tato služba je již zpoplatněna výše.

 

DOPLŇUJÍCÍ OBJEDNÁVKA:

  • Saténový pytlíček - nepouští jemné chloupky, které by se držely na silikonu či dudlíku a proto je velmi vhodný na cesty i jako dárek (vypadá s kousátkem krásně).
  • Krabice KidBox - dodávaná do porodnic po celé ČR obsahuje dárky předních značek jako La Roche Posay, Bepanthen, MALL, Unimed Pharma a další. Získáte tak oční kapky, dudlíky NUK, kosmetiku pro novorozence nebo voucher do MALLU v celkové hodnotě nad 400 Kč.
  • Dřevěný box s věnováním - dárky od předních značek spolu s Vaší objendávkou vložíme do XXL dřevěné krabice, kde vygravírujeme věnování, jméno či datum narození dítěte.
  • Vygravírování jména, data narození nebo věnování (jedna věc) ze druhé strany výrobku.
  • Individuální úprava - chcete spojit různé části kousátek v jedno nebo jen vygravírovat něco originálního? Pak můžete využít individuální úpravy a budeme se Vám věnovat
  • Expresní vyhotovení - zásobujeme největší řetězce a nemocnice, ale zpravidla odesíláme i individuální objednávky do 3 dnů od uhrazení. Pokud na výrobu spěcháte, můžeme Vám vygravírovat kousátko či výrobek a odeslat jej do ještě ten den objednávky (pokud je objednávka vyhotovena do 13:00 hod.) nebo nejpozději do 24 hodin.

KDE NAPSAT ÚDAJE, KTERÉ CHCI VYGRAVÍROVAT?

Při objednávce je vždy k nabídce kolonka "doplňující informace", ale pokud na ní nenarazíte, tak se nemusíte obávat. Nevyrobíme nic bez odsouhlasení, takže nám stačí napsat na email info@kidpro.cz nebo když se sami neozvete, budeme kontaktovat my Vás. 

KDY JE KOUSÁTKO ŽÁDOUCÍ?

Kousátka doporučujeme od třetího měsíce věku, kdy již děťátko začíná uchopovat předměty do rukou a začíná je zkoumat svými ústy. V tomto okamžiku je kousátko přímo žádoucí a pomáhá rozvíjet jemnou motoriku, masírovat dásně a podporuje slinění.

VÝROBA KOUSÁTKA:

Kousátko je vyrobeno z potravinářského silikonu a bukového dřeva. Potravinářský silikonje velmi příjemný materiál, ze kterého se vyrábí například potřeby do kuchyně, zdravotnictví nebo dudlíky. Materiál použití pro výrobu KidPro výrobků je  zdravotně nezávadný, neobsahuje BPA, ftaláty ani další těžké kovy. Všechny části kousátka jsou testované v České republice u akreditované laboratoře TZÚS a je k nim vydán český certifikát s platností pro celou EU. Výrobek také splňuje předepsané normy ČSN EN 71. Dítě kousátko nemůže samo rozbít či roztrhnout. Kousátko udrží nosnost minimálně 25 kg a je zdravotně nezávadné a bezpečné.

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.