Antistresový přívěšek pro děti: Černá slza

Antistresový přívěšek pro děti: Černá slza

KIDPRO

Přívěšek KidPro pro děti od 3 let je bezpečná, zdravotně nezávadná, certifikovaná česká hračka. Nejedná se jen o módní doplněk, ale i o orální, senzorickou a antistresovou hračku pro uklidnění, zmírnění a autoregulaci stresu. Slouží k lepšímu soustředění na úkoly a jiné aktivity. Vhodné pro děti i dospělé včetně těch, kteří trpí syndromem ADHD nebo se jen špatně soustředí.

320 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: KidPro

Přívěšek má bezpečnostní zapínání, aby bylo sníženo riziko poranění šíje při náhlém zatažení. Přívěšek je tvořen z potravinářského silikonu, který značka KidPro využívá na výrobu kousátek pro děti do věku 3 let. Použitý silikon je zdravotně nezávadný a testovaný na migraci všech nebezpečných prvků dle normy EN71 (při výrobě kousátek). 

V USA je tento výrobek velmi oblíbený a často používaný pro děti s diagnostikou ADHD či autismem. Doporučujeme všem dětem nejen jako módní doplněk, ale především jako kousátko či antistresovou pomůcku, která pomáhá zvýšit soustředění a odbourat například okusování tužek, klepání nohou atd.

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.