Silikonové kousátko: Sloník Eda

Silikonové kousátko: Sloník Eda

DO VANY KIDPRO

Silikonové kousátko Sloník Eda přinese štěstí do celé rodiny! Krásná, moderní hračka, která je určena pro zlepšení motoriky a především působí blahodárně na prořezávání zoubků a masírování dásní malých dětí. Používáním kousátka se dítě zbavuje zlozvyku "žužlání" si prstů. Hračku lze použít i do vany.

399 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: KidPro

Kousátka doporučujeme od věku čtyř měsíců. Celosilikonová kousátka, kde nejsou použité jiné komponenty (například dřevo), doporučujeme především pro snadnou omyvatelnost, protože se mohou omývat horkou až vařící vodou, mrazit či chladit a přesto nemění tvar či svou strukturu.

Kousátka od KidPro jsou zárukou nejvyšší kvality. Každá šarže podléhá přísnému testování TZÚS v Českých Budějovicích a nabízeny jsou pouze ověřené, certifikované a plně vyhovující výrobky. 

Proč nakupovat raději od KidPro?

Kousátka jsou hračky určená ke vkládání do úst a testování těchto výrobků je přímo nařízeno zákonem. Testování tohoto druhu hraček podléhá nejpřísnějším kritériím. Jsme certifikovaný výrobce kousátek v ČR a testujeme nejen odolnost výrobku, mechanické vlastnosti, ale také chemické složení všech barev a nezávadnost podle norem EN71-1, EN71-2 a EN71-3. 

Ačkoliv na pohled mohou být kousátka totožná, složení může být výrazně odlišně. 

KidPro vyrábí všechny hračky a doplňky přímo v České republice. Každá šarže a každý výrobek se následně vyrábí podle norem EU. Splňujeme mechanické požadavky (testování odolnosti výrobku, přečnívání části výrobku přes předepsanou šablonu nahrazující ústa dítěte), které zajišťují bezpečnost před udušením dítěte. Testujeme také přítomnost chemických prvků (složení barev a testování migrace prvků či nebezpečných látek).

Rozdíl výrobků KidPro je tedy především v bezpečnosti. Jedná se o hračky určené ke vkládání do úst Vašeho dítěte a stejně jako u Vás, je i pro nás bezpečnost a zdraví dítěte na prvním místě.

 

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.