Nejlepší dárky pro miminko

Narodilo se někomu blízkému miminko a Vy přemýšlíte, jaký dárek k narození miminka by se mohl hodit? Pomůžeme Vám s výběrem nejoriginálnějšího dárku do 500 Kč!

 

Silikonové kousátko nebo kousátko s údaji o narození

Do 500 Kč i s dopravou u nás zakoupíte Celosilikonové kousátko se zvířátkem dle vlastního výběru. Kousátko je senzační dárek. Jedná se nejen o velmi líbivou hračku, ale především jde o výrobek, který blahodárně působí na rozvoj a zdraví dítěte.

Kousátko pomáhá již od třetího měsíce věku s rozvojem drobné motoriky, pomáhá ulevovat dásním, prořezávat zoubky, ulevuje od bolesti a můžete ho chladit, mrazit či vyvařit. Je vyrobeno z potravinářského silikonu, který nemění tvar ani svou strukturu. Vyrobeno a otestováno v České republice.

Kousátko s udaji o narození či jménem dítěte - nechte si na zakázku vyrobit kousátko se jménem, datem narození, délkou a váhou dítěte. Navždy tak můžete zvěčnit nejdůležitější moment života do zdraví prospěšné hračky. 

 

TOP 10 nejprodávanějších kousátek za posledních 30 dní

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.