Naše značka

KidPro - je poměrně nová avšak velmi žádaná, vyhledávaná a doporučovaná značka řadou stomatologů i pediatrů a to zejména pro její důraz na bezpečnost a nejvyšší kvalitu každého produktu. 

Kojenecké potřeby a hračky z dílny značky KidPro vyhledávají i přední obchodní řetězce. Produkty tak naleznete například na MALL.CZ, Malvíku, Bambuli, Sparkys nebo v nejstarším anglickém hračkářství na světe - Hamleys.

Produkty KidPro vyhledávají a mediálně podporují také veřejně známé osobnosti, mezi které jistě patří mistryně světa a reprezentant v plážovém volejbale Kristýna "KIKI" Kolocová nebo instagramové influencerky Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A. , Michaela Leitnerová alias B.A.B.I.K.A a řada dalších. 

Výrobky od KidPro jsou vyráběny z nekvalitnějších materiálů a to především ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu či neopracovaného bukového a javorového dřeva. Našim partnerem je společnost NUK. Jedná se o velmi podobný materiál jako u výroby dudlíků.

Naše výrobky testujeme v akreditovaných laboratořích na nejrůznější zátěžové, mechanické zkoušky a chemické testy při migraci předepsaných prvků. Kousátko KidPro má vlastní atesty a je certifikováno. Všechny výrobky jsou výsledkem ruční práce v České republice a podléhají nejpřísnějším normám a testováním nezávislým ústavem TZÚS v Českých Budějovicích

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.