Značka KidPro

KidPro - je na českém trhu velmi žádaná, vyhledávaná a doporučovaná značka řadou stomatologů, lékařů, pediatrů a to zejména pro její důraz na bezpečnost a nejvyšší kvalitu každého produktu. 

Kojenecké potřeby a hračky z dílny značky KidPro nabízí v České republice přední obchodní řetězce jako MALL, Bambule, Sparkys, Funbaby či nejstarší hračkářství světa - Hamleys. Produkty vyrobené v České republice a pod dohledem akreditovaných laboratoří či po pravidelných kontrolách České obchodní inspekce či Krajské hygienické stanice je držitelem českých certifikátů nejen na jendotlivé komponenty, ale i bezpečnost zhotovených výrobků. 

Výrobky KidPro jsou dodávány do porodnic, ambulancí, obchodních řetezců, ale také jsou vyhledávány veřejně známými osobnostmi. Nejdůležitější je pro nás však tisíce spokojených dětí každý rok.

Výrobky od KidPro jsou vyráběny z nekvalitnějších materiálů a to především ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu či neopracovaného bukového a javorového dřeva. Našim partnerem je společnost NUK. Jedná se o velmi podobný materiál jako u výroby dudlíků.

Naše výrobky testujeme v akreditovaných laboratořích na nejrůznější zátěžové, mechanické zkoušky a chemické testy při migraci předepsaných prvků. Kousátko KidPro má vlastní atesty a je certifikováno. Všechny výrobky jsou výsledkem ruční práce v České republice a podléhají nejpřísnějším normám a testováním nezávislým ústavem TZÚS v Českých Budějovicích

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.