Naše značka

KidPro - to je především záruka nejvyšší kvality a silné značky, která je dodáváná do desítek zubních klinik a porodnic v České republice. Mimo zdravotnická zařízení dodáváme zboží do předních řetězců a naše výrobky tak naleznete například na MALL.czMALVÍKU či nejstarším  a druhém největším hračkářství světa HAMLEYS.

Není kousátko jako kousátko. Český trh je zaplaven amatérskými výrobky a napodobeninami silikonových kousátek bez jakýchkoliv atestů či zkoušek. Většina z nich je závadná a životu nebezpečná viz naše rozhovory v menu.

Našimi věrnými klienty, na kterých nám záleží především, jsou tisíce spokojených miminek, proto je bezpečnost a kvalita výrobků u nás na prvním místě. Naše výrobky také vyzkoušeli veřejně známé osobnosti, mezi které jistě patří i instagramové bloggerky A.N.D.U.L.A. , B.A.B.I.K.A a další. 

Výrobky od KidPro jsou vyráběny z nekvalitnějších materiálů a to především ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu či neopracovaného bukového a javorového dřeva. Našim partnerem je společnost NUK. Jedná se o velmi podobný materiál jako u výroby dudlíků.

Naše výrobky testujeme v akreditovaných laboratořích na nejrůznější zátěžové, mechanické zkoušky a chemické testy při migraci předepsaných prvků. Kousátko KidPro má vlastní atesty a je certifikováno. Všechny výrobky jsou výsledkem ruční práce v České republice a podléhají nejpřísnějším normám a testováním nezávislým ústavem TZÚS v Českých Budějovicích

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.