Značka KidPro

KidPro - je na českém trhu velmi žádaná, vyhledávaná a doporučovaná značka řadou stomatologů, lékařů, pediatrů a to zejména pro její důraz na bezpečnost a nejvyšší kvalitu každého produktu. 

Kojenecké potřeby a hračky z dílny značky KidPro nabízí v České republice přední obchodní řetězce jako Pilulka, MALL, Bambule, Sparkys, Funbaby či nejstarší hračkářství světa - Hamleys. Produkty vyrobené v České republice a pod dohledem akreditovaných laboratoří či po pravidelných kontrolách České obchodní inspekce a Krajské hygienické stanice, je KidPro držitelem českých certifikátů nejen na jendotlivé komponenty, ale i bezpečnost zhotovených výrobků. 

Výrobky KidPro jsou dodávány do porodnic, ambulancí, obchodních řetezců, ale také jsou vyhledávány veřejně známými osobnostmi.

Výrobky od KidPro jsou vyráběny z nekvalitnějších materiálů a to především ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu či neopracovaného bukového a javorového dřeva. Našim partnerem je společnost NUK. Jedná se o velmi podobný materiál jako u výroby dudlíků.

Naše výrobky testujeme v akreditovaných laboratořích na nejrůznější zátěžové, mechanické zkoušky a chemické testy při migraci předepsaných prvků. Kousátko KidPro má vlastní atesty a je certifikováno. Všechny výrobky jsou výsledkem ruční práce v České republice a podléhají nejpřísnějším normám a testováním nezávislým ústavem TZÚS v Českých Budějovicích

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.