Kousátka KidPro

jsou všeobecně velmi vyhledávaný produkt, který je výsledkem ruční výroby v České republice a nejvyšší kvality určené pro zubní kliniky či nemocnice. Naše výrobky můžete také zakoupit na MALL.cz v Malvíku či v nejstarším hračkářství na světě Hamleys.

Kousátka masírují dásně a pomáhají při prořezávání zoubků malých dětí a to až do věku tří let. Respektive do doby, než má dítě všechny zoubky. Kousátka uvolňují tlak a napětí či chladí postižené místo. Silikonová kousátka je možné chladit, mrazit, omývat horkou či studenou vodou a přestože jsou měkká, nemění při kousání svůj tvar an strukturu. Jedná se o krásné, kvalitní a šmrcovní výrobky, které podporují zdraví vývoj dítěte a základy rozvoje motoriky.

Kousátka KidPro splňují předepsané normy hraček pro děti do 3 let. Jsou testované nejen všechny předepsané chemické prvky, ale i mechanické zkoušky vylučující možnost poranění či závady, které by mohlo dítě jakkoliv ohrozit. Každá šarže je pravidelně testována a každé kousátko je certifikovano českým nezávislým ústavem.

Kousátka také zbavují zlozvyku cumlání prstů nebo závislosti na dudlíku a tím snižují riziko deformace čelisti. Rozhovor se stomatology na téma prospěšnosti kousátek a zajímavé informace můžete získat v našem rozhovoru ZDE.

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.