Zpět

KIDBOX – Velký projekt pro porodnice

KidPro představuje zcela nový projekt KidBox. Ve spolupráci s našimi hlavními partnery: LA ROCHE POSAY, MALVÍK, NUK, MALL, HIPP, UNIMED PHARMA, HAROKA a řadou dalších zajišťujeme již od 1.11.2019 dárkové boxy do vybraných porodnic, kde máme EXKLUZIVNÍ zastoupení.

KIDBOX – Velký projekt pro porodnice

Dárkovou sadu KidBox obdrží každá maminka. Zapomeňte na letáky a reklamy! KidBox od KidPra obsahuje krémy, olejíčky, mýdla od HIPPU či LA ROCHE POSAY určená přímo pro novorozence! Dále kapky OCUflash Blue pro vykapávání očí miminek, přebalovací podložky, dudlíky NUK, lahvičky, ale také 20% slevy na nákup dětských potřeb od MALL, MALVÍKU. Haroka Vám zase nabídne náramek z přírodních kamenů a s datem narození miminka. Vše přímo od porodnice získá maminka zcela zdarma.


Kde KidBox maminka obdrží zdarma? Seznam porodnic uvedeme již v listopadu, ale vzhledem k již zajištěným objednávkám můžeme potvrdit, že v roce 2020 doputuje do porodnic více než 12.000 KidBoxů a udělají radost stejnému počtu maminek. 

Je možné si KidBox i koupit?

ANO! KidPro také od 1.11.2019 nabídne možnost dárkových boxů KidBox určených pro miminka s ještě více produkty než  sady určené pro porodnice. Tyto je možné koupit za 990 Kč. Obsah boxů bude různý. Například: kousátko KidPro, klip na dudlík, milníkové kartičky a dárky od La ROCHE POSAY, MALVÍKU, NUKU a dalších. Můžete si předobjednat již formou soukromé zprávy na info@kidpro.cz.

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.