Zpět

Eshop na KidPro se mění

Eshop spustila společnost KidPro Toys s.r.o. na adrese www.kidpro.cz v počátku svého působení na českém trhu proto, že hlavní zisk pramenil z prodeje koncovým klientům. Nyní nás čeká změna.

Eshop na KidPro se mění

Během necelých 8 měsíců se však KidPro stalo velmi známou a renomovanou značkou promovanou veřejně známými osobnostmi. Rozšířili jsme v posledním měsíci české atesty na všechny naše výrobky a KidPro nyní zásobuje desítky zubních klinik, nemocnic a porodnic. 

Naše zboží naleznete také na MALLU a nově v nákupních řetězcích či v pobočkách nejstaršího a druhého největšího hračkářství na světě - HAMLEYS v Praze.

KidPro nově expanduje na zahraniční trhy a své produkty dováží na Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Polsko a Německo. Od ledna nově do Indie a Anglie!

V tuto chvíli se KidPro již zaměřujeme převážně na velkoobchodní prodej a eshop www.kidpro.cz předá během měsíce října pod správu nové dceřiné společnosti. Eshop na Kidpro.cz nově nabídne výrobky různých obchodních partnerů jako NUK, HIPP, LOREAL a také dalších českých výrobků. Samozřejmě produkty KidPro budou na tomto eshopu stále dostupné skladem jako doposud. 

 

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.