KidPro a zdravotnictví

KidPro je distributorem a výrobcem nejen kojeneckých hraček a potřeb, ale i zdravotnických pomůcek a materiálů, které poskytuje do očních a gynekologických klinik, pediatrických ambulancí a nemocnic po celé České republice. Dodáváme kousátka, korále ke kojení, antistresové i didaktické hračky nejen pro děti se syndromem ADHD, ale také oční kapky, okluzory, ochranné pomůcky a další. Mimo jiné jsme pro maminky připravili speciální projekt KidBox, který zašťuje jako mediální partner TV NOVA, pořad Malé lásky nebo rádio Impuls

 

KidBox - to je projekt přímo z dílny KidPro. Jedná se o dárkovou sadu, která je určená pro maminky a miminka. Ve vybraných porodnicích získá maminka na pokoj KidBox zcela zdarma a to druhý den po porodu přímo z rukou zdravotních sester. 

Sady od KidPro jsou dodávány i pediatrům a gynekologům pro maminky ve třetím trimestru. Sady se obsahem často liší, protože obsah je koncepčně vybírán ve spolupráci nejen s vedením nemocnice, ale především s vrchní sestrou, lékaři či primářem. Maminka získá dárky a potřeby například v podobě Kojících korálů či kousátka KidProLipikaru na suchou pokožku od LA ROCHE POSAY, Bepanthenem na opruzeniny a podrážděnou pokožku od společnosti Bayer, dudlíky NUK, přebalovací podložky od Argomedu,  OCUflashe Blue na vykapávání očí miminek, Gravimilku na podporu kojení od Sunaru, dárkovým vucherem na nákup dětského sortimentu od Malvíku či Mallu a řadou dalších výrobků předních společností na českém trhu.

Maminka má díky KidBoxu možnost získat a vyzkoušet nejkvalitnější výrobky na českém trhu, které bude potřebovat pro uspokojení základních potřeb v prvních měsících života jejího miminka zcela ZDARMA.

 

Více informací o projektu pro porodnice, pediatry a gynekology můžete získat přímo na oficiálních stránkách na www.kidbox.cz 

 

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.