KidPro a zdravotnictví

KidPro je distributorem a výrobcem nejen kojeneckých hraček a potřeb, ale i zdravotnických pomůcek a materiálů, které poskytuje do očních a gynekologických klinik, pediatrických ambulancí a nemocnic po celé České republice. Dodávány jsou kousátka, korále ke kojení, antistresové i didaktické hračky nejen pro děti se syndromem ADHD, ale také oční kapky, okluzory, ochranné pomůcky a dalšího sortimentu. Mimo jiné jsme pro maminky připravili speciální projekt KidBox, který zaštiťuje z pozice mediálního partnera TV NOVA a pořad Malé lásky 

KidBox - to je projekt přímo z dílny KidPro. Jedná se o dárkovou sadu, která je určená pro maminky a miminka. Ve vybraných porodnicích získá maminka na pokoj KidBox zcela zdarma a to druhý den po porodu přímo z rukou zdravotních sester. 

Sady od KidPro jsou dodávány i pediatrům a gynekologům pro maminky ve třetím trimestru. Sady se obsahem často liší, protože obsah je koncepčně vybírán ve spolupráci nejen s vedením nemocnice, ale především s vrchní sestrou, lékaři či primářem. Maminka získá dárky a potřeby například v podobě Kojících korálů či kousátka KidProLipikaru na suchou pokožku od LA ROCHE POSAY, Bepanthenem na opruzeniny a podrážděnou pokožku od společnosti Bayer, dudlíky NUK, přebalovací podložky od Argomedu,  OCUflashe Blue na vykapávání očí novorozenců, Gravimilku na podporu kojení od Sunaru a řadou dalších výrobků předních společností na českém trhu.

Maminka má díky KidBoxu možnost získat a vyzkoušet nejkvalitnější výrobky na českém trhu, které bude potřebovat pro uspokojení základních potřeb v prvních měsících života jejího miminka zcela ZDARMA.

 

Více informací o projektu pro porodnice, pediatry a gynekology můžete získat přímo na oficiálních stránkách na www.kidbox.cz 

 

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.