KidBox | sada pro miminka

KidBox - to je fantastický projekt přímo z dílny KidPro. Jedná se o dárkovou sadu, která je určená pro maminky a miminka. Ve vybraných porodnicích získá maminka na pokoj KidBox zcela zdarma a to druhý den po porodu přímo z rukou zdravotních sester. 

Generálním partnerem projektu KidBox je pořad MALÉ LÁSKY z produkce TV NOVA.

Sady se obsahem mezi porodnicemi často liší, protože obsah je koncepčně vybírán ve spolupráci nejen s vedením nemocnice, ale především s vrchní sestrou novorozeneckého oddělení či primářem. Nicméně maminka získá vždy kosmetiku pro miminko například v podobě olejíčku či mýdla HIPP, Lipikaru od LA ROCHE POSAY, který je určen přímo pro novorozence, dudlíku NUK, přebalovací podložkou od Argomedu, kousátka KidPro, OCUflashe blue na vykapávání očí miminek, slevou na nákup dětského sortimentu od Malvíku či Mallu a řadou dalších výrobků předních společností na českém trhu.

 

Více informací o projektu pro porodnice můžete získat přímo na oficiálních stránkách na www.kidbox.cz 

Maminka má díky KidBoxu možnost získat a vyzkoušet nejkvalitnější výrobky na českém trhu, které bude potřebovat v prvních měsících života jejího miminka.

Boxy získají maminky zcela zdarma. U vybraných pediatrů získá maminka KidBox pro pediatry, kde získá zase další výrobky jako ovocné kapsičky, přesnídávky či výrobky od Ketofitu.

V případě zájmu si můžete KidBox ve speciální edici, která obsahuje primárně výrobky KidPro (kousátko, klip na dudlík, korále), výrobky NUK (lahvička, dudlík) a La ROCHE POSAY (krém pro novorozence) zakoupit jako perfektní dárek do porodnice či k Vánocům. KidBox k prodeji zde.

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.